Print this page

Вручення сертифікатів в Зарічному

AddThis Social Bookmark Button

 

426 січня, в церкві смт.Зарічне відбулося вручення сертифікатів для групи молоді, що пройшла 3-місячний початковий курс для вчителів Недільної школи. Навчання проводилось на базі місцевої церкви викладачами Рівненської Духовної Семінарії.

           В смт. Зарічне, що є одним із найвіддаленіших районних центрів від Рівного (230 км), на протязі останніх трьох місяців вирувало справжнє студентське життя. Адже молодь цього району виявила бажання пройти початковий навчальний курс підготовки вчителів Недільної школи підготований викладачами та методистами Рівненської Семінарії. Понад 60 молодих хлопців та дівчат успішно здали екзамени та отримали сертифікати про завершення цього курсу.  

         Врученню сертифікатів передувало святкове служіння з участю молоді та гостей Зарічненської церкви. На святі були присутні, ректор Рівненської Семінарії О.В.Третяк, керівник відділу навчання при Рівненському об’єднанню ХВЄ П.В.Музичук, керівник відділу дитячого служіння О.В.Рощук, та старший пресвітер Зарічненського району В.М.Кучміч.

Щиро вітаємо молодь яка зробила перші кроки у розвитку своїх знань в сфері дитячого служіння. Бажаємо вам подальшого духовного зростання та розвитку своїх здібностей.

Read 3410 times