Print this page

Дитяче служіння:процес пішов.

AddThis Social Bookmark Button

17 жовтня 2013 року відбулася чергова святкова подія в РДСА – початок навчання групи вчителів Недільної школи факультету Християнської Освіти. На свято завітали гості: пастор села Яполоть Костопільського району Іван Зембицький, завідуючий відділом освіти Церкви ХВЄ Рівненської області Петро Васильович Музичук, відповідальна за дитяче служіння у Рівненській області Оксана Рощук і кореспондент Міжнародної місії «Агапе» Валентин Опря. Вони приєдналися до свята для того, щоб побажати студентам натхнення, сили, впевненості і Господнього благословення у навчанні і подальшій праці. Ще і ще раз наголошувалася думка про те, наскільки важливим є навчання і підготовка до праці. Сучасний світ вабить наших дітей і використовує для цього будь-які засоби. Вчитель Недільної школи повинен бути підготовленим для того, щоб зацікавити дитину, навернути її на правильну дорогу. Цінними порадами і власним досвідом поділилися зі студентами Петро Васильович і Оксана Віталіївна.
Приємно визнати, що кількість абітурієнтів, які захотіли вчитися і в майбутньому працювати з дітками в Недільних школах нашого краю, набагато перевищила наші очікування. 39 студентів вже розпочали навчання відразу після вступної співбесіди. Хочеться побажати їм великих успіхів, цілеспрямованості і ніколи не забувати про те, наскільки важливою є їхня праця для Церкви.
Нагадаємо, що раніше вже розпочали свіій навчальний процес групи 1-го курсу, Молодіжне служіння, Сурдоперекладачі-місіонери, Бакалаври  богословя і церковного служіння, на черзі Вчителі Недільної школи та студенти Музичного факультету.

Read 4419 times