Print this page

Послідовники:вчення, що змінили їх світ.

AddThis Social Bookmark Button

kravchukАсоціація «Поклик» підготувала спеціальний фільм до 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Це – світоглядна стрічка  хронометражем 28 хвилин, у зйомках якої взяли участь відомі українці.

        Близько 20 провідних експертів у різних галузях знань коментують основні світоглядні положення фільму .

        - Ми сподіваємось на широку підтримку християн у поширенні цього світоглядного фільму в інтернеті, – говорить  директор Асоціації «Поклик» Анатолій Кушнір. - Боротьба за світогляд стара як світ. Древній змій веде цю боротьбу з Творцем за світогляд людини ще від початку: «чи правда, що Бог так сказав...?» Зараз дехто з наших громадян вважає, що «радше би ми залишались у наших древніх язичницьких віруваннях; що нам з того, що ми християни?» На ці, та багато інших питань, ми намагаємось знайти відповіді у цьому фільмі. Наші вченні аргументують, що нам є що відзначати цього року.

        Мета фільму піднести постать і вчення Ісуса Христа, нагадати людям про значимість події хрещення для народу України та розширити світогляд нації. А також надихати людей стати послідовником вчення Ісуса Христа. У фільмі йдеться про здобутки вчення Ісуса Христа як такого, що, знайшовши відгук у своїх послідовників, породило нашу цивілізацію. Автори роблять хорошу спробу достукатись до свідомості народу і перш за все досягнути молодь, відкриваючи історичну правду і віковічні істини.

Read 2215 times