Print this page

Зустріч випускників Рівненської Семінарії.

AddThis Social Bookmark Button

2  24 червня 2013 р. Рівненська Духовна Семінарія зібрала у своїх стінах випускників 2003 року, що 10 років тому навчались на факультеті Християнської освіти, програма «Вчитель Недільної школи». Попри усякі перешкоди, сімейні та життєві клопоти довгоочікувана зустріч через десятиліття таки відбулася. Декому із випускників довелося здолати близько тисячу кілометрів, аби мати зустріч і спілкування із однокурсниками. Адже час, проведений за партою, всіх об’єднує одним словом «студент», робить близькими та рідними чужих раніше людей, незалежно від віку і соціального статусу.

            Восьмеро із тринадцяти студентів зустрілися, щоб поспілкуватися, пригадати студентські роки, здачу екзаменів, підготовку показових уроків, засвідчити про Божі милості, про життя і служіння на даний час. Жоден із випускників не жалкує, що одного разу сказав Богові «так» і поєднав свою доля із дитячим служінням.

            Приємно, що на зустріч завітали також викладачі, які змогли викроїти час із напруженого робочого графіку і приділити увагу своїм випускникам. Складалося враження, що від останньої зустрічі пройшло не цілих десять років, а пару місяців від сесії до сесії.

            Минають дні, місяці, роки… Зазнає певних змін тіло людини, але душа завжди залишається молодою, хоча підростають діти, народжуються онуки, в скроні давно вплелася сивина. Та Боже Слово залишається в силі. «…а ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять, крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться!» (Iс.40:30,31)

Оксана Рощук, Прес центр РДС 

Read 2803 times