Новини
Початок навчального року.

startyear20123-го вересня в Рівненській Духовній Семінарії ХВЄ, урочисто і благословенно був розпочатий новий навчальний рік. В конференц залі Семінарії на урочистості зібралися студенти, викладачі та запрошені гості. Як годиться для християн, зуст

річ було розпочато з молитви благословення і cпіву святкового псалму у виконанні студентів 2-го курсу, що навчаються на програмі «Регент церковного хору »
З привітальним словом до студентів звернулися декан факультету Музичного служіння Борис Свістюла, академічний декан Семінарії Олександр Трофімчук, та Олександр Третяк, ректор Рівненської Семінарії . Заключним словом наставлення поділився запрошений гість свята, Анатолій Яковець, заступник єпископа ХВЄ Рівненщини. Зокрема він наголосив, що сучасному поколінню потрібно цінувати часом даним від Господа,і використовувати його для реалізації своїх на ниві Господній. В завершенні своєї промови Анатолій Георгійович звершив молитву благословення за викладачів, студентів та керівництво Семінарії.

(Понеділок, 03 вересня 2012, 12:38)
Конференція в Мінську

misk16-18 серпня 2012 року в приміщенні церкви «Благодать», що у Мінську, пройшла 19 конференція дитячих служителів церков ХВЄ СНД. Девізом конференції стали слова апостола Павла, звернені до молодого служителя Тимофія «Проповідуй Слово, будь пильний у всьому, сповняй свою службу.» (2Тим.4:2-5)

Учасниками з’їзду стали 126 делегатів із Білорусії, Росії та України. Зокрема, представниками дитячого служіння з України були 11 делегатів на чолі із заввідділом дитячого служіння церков ХВЄ Л.Ф.Оніщук та ОЦ ХВЄ П.О.Жмуром,викладачами Рівненської Духовної Семінарії Ніколаєвою Н.М. та Шкіндер Л.П.
Конференція пройшла в дружній братерській атмосфері та у присутності Святого Духа. Свідоцтва, лекції, проповіді, обмін досвідом, практичні поради для розвитку дитячого служіння, спів, участь дітей Недільної школи місцевої церкви - ось неповний перелік заходів, що відбувалися протягом трьох насичених днів конференції. Усі присутні мали чудову можливість почерпнути благословення від Господа, підкріпити духовні сили та отримати новий заряд енергії для ефективного служіння дітям.

На фото: учасники конференції.

(Понеділок, 20 серпня 2012, 12:37)
Випуск 2012

grad2012200 працівників  для церкви! Саме такій кількості випускників Рівненської Духовної Семінарії було вручено дипломи із присвоєнням певної  кваліфікації.  В останні дні весни в Рівненській Духовній Семінарії  і Академії ХВЄ відбувся випуск студентів. Свято котре зібрало  випускників духовної альма-матері  з усіх куточків України ну і звісно Рівненщини зокрема. Приміщення в котрому проходили урочистості   з нагоди випуску було переповнене, друзями та рідними людьми котрі прийшли привітати  випускників.  Гарний настрій, святкова атмосфера, море квітів ну і звісно слова наставлення і привітання  від поважних гостей, все це сприяло тому, що випуск пройшов  натхненно і благословенно.   

Власне саму програму урочистого заходу  розпочав  музичний гурт «Еммануїл» м.Рівне,  учасниками котрого є переважно в минулому випускники музичного факультету, Рівненської Семінарії. А далі слово для привітання  було надано для запрошених гостей. Зокрема до всіх присутніх , а особливо до випускників звернувся  Адріан МакБрайт, представник місії «DropInnMinistries» з Північної Ірландії, що є давнім партнером РДСіА.   Він наголосив на 7-ми важливих аспектах досягнення духовної зрілості у Христі Ісусі.  Опісля гостя з Ірландії,  до випускників  також звернулись зі словом привітання та наставлення завідувач відділу  освіти при  об’єднанні церков ХВЄ Рівненської області , Петро Васильович Музичук,  та єпископ об’єднання церков ХВЄ Рівненської області Віктор Дем’янович Боришкевич.  Ну а потім довгоочікуваний момент вручення дипломів.  200 випускників отримали дипломи, кожен згідно своєї кваліфікації: це і вчителі Недільної школи,  і регенти церковного хору,  і бакалаври місіології. 

Від імена адміністрації РДСіА, бажає всім випускникам  благословення в подальшій праці на ниві Господній.

Пресс-центр РДСіА  

 www.rdsa.rv.ua

[flickr set=72157630014655934]

(Понеділок, 30 квітня 2012, 12:36)
Ще одна сесія позаду

philipЗ 21 січня по 1 лютого відбулася навчальна сесія факультету Церковного служіння. Навчання проходило для двох груп студентів, що навчаються на програмах «Бакалавр місіології» та «Керівник молоді і християнський служитель»

Під час сесії студенти прослухали курс лекцій з наступних предметів: «Еклезіологія», та «Християнська етика», які викладали Трофімчук О.В. та Філіп В.С. відповідно.

Вчення про природу і властивості Церкви (що вивчає еклезіологія), гарно злилися із внутрішніо-етичними питанням окремо взятого християнина, а нелегкі восьмигодинні лекції доповнювалися гарячими молитвами, спілкуванням та виїздами в церкви Гощанського, Дубенського та Здолбуніського районів.

Два тижні навчальної сесії минуло, проте сподіваємось молоде покоління служителів збагатилося духовно та отримало ще одну «порцію» того, що непотрібно носити за плечима…

Прес-служба РДС

На фото: Філіп В.С.

{gallery}phili02.2013{/gallery}

(П'ятниця, 01 лютого 2013, 19:26)
Кучер О.В в РДС

kucherДух Святий... Третя особа Божества. Група керівників молоді, що навчається в РДСА на програмі факультету Церковного служіння із цікавістю слухали курс "Пневматологія", який викладав  Пастор і вчитель Олександр Володимирович  Кучер.   Група студентів із великим задоволенням слухали лекції Олександра Володимировича, адже як майбутні служителі церкви, вони повинні усвідомити, хто є духовна людина. Багато студентів поміняли свої думки та стереотипи відносно бачення якою має бути духовна людина. Група висловлює подяку Олександру Володимировичу за цікаве та змістовне навчання.

(П'ятниця, 30 березня 2012, 12:34)

На Рівненщині більше 30 тисяч християн віри євангельської

  • П'ятниця, лют. 01 2013
AddThis Social Bookmark Button

CHD 8632За рік кількість новонавернених зросла майже на 1500 людей. Про це повідомив єпископ ЦХВЄ Рівненщини Віктор Боришкевич на річній пасторській конференції, яка відбулася 26 січня 2013 року.
У приміщенні рівненської церкви «Святої Трійці» зібралися пастори із різних районів області, щоб звітувати про духовну працю у помісних громадах та обмінятися досвідом ведення священницької діяльності. У загальному звіті про церковне життя області Віктор Боришкевич озвучив таку статистику на 1 січня 2013 року:
Кількість вірян -   30460
Водне хрещення у 2012р.  прийняли  -  1051
Кількість молитовних будинків -     245
Кількість молитовних будинків, які в проекті будівництва -    28
Кількість християнських музичних гуртів    15
Духових оркестрів -    4
Біблійних закладів -   2
Кількість місій -   5
Кількість реабцентрів  -  9
Кількість християнських газет  -  4
Кількість християнських радіопередач  -  5  

Як зауважив Микола Синюк, заступник єпископа від ЦХВЄУ, Рівненщина є колискою духовності, а в підтвердження наводить порівняння з Житомирщиною, на звітних конференціях якої збирається втричі менше пасторів, ніж у Рівному. У наставницькому зверненні до служителів Микола Петрович говорив про небезпеку вивищення власного авторитету над Божим. «Послані не більше того, Хто послав, - зауважив він. – На жаль, є люди, які закохують у себе, а не в Господа, шукаючи власної слави, жертвуючи істиною заради збереження власного авторитету». Пасторам Рівненщини служитель побажав бути уважними до голосу Божого, щоб Господь зміг їх використати для Своєї справи на всякому місці і в будь-який час.
Про важливі питання сучасного служителя у навчальній проповіді розповів Віктор Вознюк, відповідальний за відділ освіти ЦХВЄУ. Слижитель виокремив 5 найбільш поширених тем, пов’язаних із пасторським служінням: азбука спілкування з Богом, діалог на зміну монологу, розрізнення голосів, долина випробувань, лінь як гальмівна риса характеру. Азбукою спілкування з Богом служитель називає власне усвідомлення Божої присутності. «Після молитви не спішіть вставати з колін, а затримайтеся, щоб почути, що скаже Бог», - радить проповідник. У розрізненні духовного від псевдодуховного допоможе лише Слово Боже, каже Віктор Вознюк, тому кожному слижетелю треба його достеменно знати. Проблемою, яку лектор зрівнює із бичем, що замахується на кожного, хто трудиться, є лінь. «Зазвичай ми оцінюємо лінь як небажання виконувати якусь фізичну працю, але насправді її прояви можна віднайти і в інших формах поведінки», - зауважив служитель у проповіді, закликаючи викорінювати будь-які ознаки ліні. З його слів, першим різновидом ліні є невірна оцінка дійсності, або розмова про безрезультативність справи. «Лінивий говорить: «На вулиці лев, - серед майдану я буду забитий!», - нагадав лектор слова із Притч Соломона. – Такі люди навіть не взявшись за справу, передчасно із безнадією махають на все рукою». Другою формою ліні, зі спостережень Віктора Вознюка є компетенція не на ділі, а на слові. За такою формою ліні служитель поділяє людей на дві протилежні категорії - трудолюбивих, але не здібних та здібних, але не трудолюбивих. Нагальність справи підштовхує обирати тих, хто менш талановитий, але прагне вчитися і трудитися, додав на завершення проповідник.
Звітно-виборна пасторська конференція проводиться щорічно по завершенню року і є пасторських зїздом служителів, на якому розглядаються питання як теологічного, так і церковно-організаційного характеру. Традиційно саме на конференції оголошуються прізвища новопризначених служителів різних рівнів та сфер церковного життя.


Джерело:http://chve.org.ua

Rate this item
(3 votes)

Відділ освіти церкви ХВЄ

voznukВознюк Віктор Володимирович

Керівник відділу освіти союзу ХВЄП в Україні

 

Соціальні канали

Наш аудіоподкаст