Новини
Початок навчального року.

startyear20123-го вересня в Рівненській Духовній Семінарії ХВЄ, урочисто і благословенно був розпочатий новий навчальний рік. В конференц залі Семінарії на урочистості зібралися студенти, викладачі та запрошені гості. Як годиться для християн, зуст

річ було розпочато з молитви благословення і cпіву святкового псалму у виконанні студентів 2-го курсу, що навчаються на програмі «Регент церковного хору »
З привітальним словом до студентів звернулися декан факультету Музичного служіння Борис Свістюла, академічний декан Семінарії Олександр Трофімчук, та Олександр Третяк, ректор Рівненської Семінарії . Заключним словом наставлення поділився запрошений гість свята, Анатолій Яковець, заступник єпископа ХВЄ Рівненщини. Зокрема він наголосив, що сучасному поколінню потрібно цінувати часом даним від Господа,і використовувати його для реалізації своїх на ниві Господній. В завершенні своєї промови Анатолій Георгійович звершив молитву благословення за викладачів, студентів та керівництво Семінарії.

(Понеділок, 03 вересня 2012, 12:38)
Конференція в Мінську

misk16-18 серпня 2012 року в приміщенні церкви «Благодать», що у Мінську, пройшла 19 конференція дитячих служителів церков ХВЄ СНД. Девізом конференції стали слова апостола Павла, звернені до молодого служителя Тимофія «Проповідуй Слово, будь пильний у всьому, сповняй свою службу.» (2Тим.4:2-5)

Учасниками з’їзду стали 126 делегатів із Білорусії, Росії та України. Зокрема, представниками дитячого служіння з України були 11 делегатів на чолі із заввідділом дитячого служіння церков ХВЄ Л.Ф.Оніщук та ОЦ ХВЄ П.О.Жмуром,викладачами Рівненської Духовної Семінарії Ніколаєвою Н.М. та Шкіндер Л.П.
Конференція пройшла в дружній братерській атмосфері та у присутності Святого Духа. Свідоцтва, лекції, проповіді, обмін досвідом, практичні поради для розвитку дитячого служіння, спів, участь дітей Недільної школи місцевої церкви - ось неповний перелік заходів, що відбувалися протягом трьох насичених днів конференції. Усі присутні мали чудову можливість почерпнути благословення від Господа, підкріпити духовні сили та отримати новий заряд енергії для ефективного служіння дітям.

На фото: учасники конференції.

(Понеділок, 20 серпня 2012, 12:37)
Випуск 2012

grad2012200 працівників  для церкви! Саме такій кількості випускників Рівненської Духовної Семінарії було вручено дипломи із присвоєнням певної  кваліфікації.  В останні дні весни в Рівненській Духовній Семінарії  і Академії ХВЄ відбувся випуск студентів. Свято котре зібрало  випускників духовної альма-матері  з усіх куточків України ну і звісно Рівненщини зокрема. Приміщення в котрому проходили урочистості   з нагоди випуску було переповнене, друзями та рідними людьми котрі прийшли привітати  випускників.  Гарний настрій, святкова атмосфера, море квітів ну і звісно слова наставлення і привітання  від поважних гостей, все це сприяло тому, що випуск пройшов  натхненно і благословенно.   

Власне саму програму урочистого заходу  розпочав  музичний гурт «Еммануїл» м.Рівне,  учасниками котрого є переважно в минулому випускники музичного факультету, Рівненської Семінарії. А далі слово для привітання  було надано для запрошених гостей. Зокрема до всіх присутніх , а особливо до випускників звернувся  Адріан МакБрайт, представник місії «DropInnMinistries» з Північної Ірландії, що є давнім партнером РДСіА.   Він наголосив на 7-ми важливих аспектах досягнення духовної зрілості у Христі Ісусі.  Опісля гостя з Ірландії,  до випускників  також звернулись зі словом привітання та наставлення завідувач відділу  освіти при  об’єднанні церков ХВЄ Рівненської області , Петро Васильович Музичук,  та єпископ об’єднання церков ХВЄ Рівненської області Віктор Дем’янович Боришкевич.  Ну а потім довгоочікуваний момент вручення дипломів.  200 випускників отримали дипломи, кожен згідно своєї кваліфікації: це і вчителі Недільної школи,  і регенти церковного хору,  і бакалаври місіології. 

Від імена адміністрації РДСіА, бажає всім випускникам  благословення в подальшій праці на ниві Господній.

Пресс-центр РДСіА  

 www.rdsa.rv.ua

[flickr set=72157630014655934]

(Понеділок, 30 квітня 2012, 12:36)
Ще одна сесія позаду

philipЗ 21 січня по 1 лютого відбулася навчальна сесія факультету Церковного служіння. Навчання проходило для двох груп студентів, що навчаються на програмах «Бакалавр місіології» та «Керівник молоді і християнський служитель»

Під час сесії студенти прослухали курс лекцій з наступних предметів: «Еклезіологія», та «Християнська етика», які викладали Трофімчук О.В. та Філіп В.С. відповідно.

Вчення про природу і властивості Церкви (що вивчає еклезіологія), гарно злилися із внутрішніо-етичними питанням окремо взятого християнина, а нелегкі восьмигодинні лекції доповнювалися гарячими молитвами, спілкуванням та виїздами в церкви Гощанського, Дубенського та Здолбуніського районів.

Два тижні навчальної сесії минуло, проте сподіваємось молоде покоління служителів збагатилося духовно та отримало ще одну «порцію» того, що непотрібно носити за плечима…

Прес-служба РДС

На фото: Філіп В.С.

{gallery}phili02.2013{/gallery}

(П'ятниця, 01 лютого 2013, 19:26)
Кучер О.В в РДС

kucherДух Святий... Третя особа Божества. Група керівників молоді, що навчається в РДСА на програмі факультету Церковного служіння із цікавістю слухали курс "Пневматологія", який викладав  Пастор і вчитель Олександр Володимирович  Кучер.   Група студентів із великим задоволенням слухали лекції Олександра Володимировича, адже як майбутні служителі церкви, вони повинні усвідомити, хто є духовна людина. Багато студентів поміняли свої думки та стереотипи відносно бачення якою має бути духовна людина. Група висловлює подяку Олександру Володимировичу за цікаве та змістовне навчання.

(П'ятниця, 30 березня 2012, 12:34)
AddThis Social Bookmark Button

Чому саме Рівненська Духовна Семінарія та Академія?

 

1.Багаті традиції…

РДСА єдина протестантська семінарія в Рівненській області і одна з найперших в Україні. Християнство Рівненщини здавна славиться своєю величною  історією та багатими духовними традиціями. Тисячі віруючих, сотні церков та служителів разом сформували систематизоване вчення що пройшло витримку часом.

Протягом більш як 25 – річного існування Семінарії, лекції тут читали відомі служителі та викладачі, а саме: Фред Смольчук , Ігор Білас, Микола Пекун, Леонід Якобчук, Аврааам Байбл, Стів Дуррасов тощо.Багато з них вже відійшли у вічність, проте їхнє бачення продовжує впливати на молоде покоління.

2.Молода команда…        

Другою стороною медалі, або чудовим доповненням до багатих традицій, є молода, ціле направлена команда працівників.                  Колектив Семінарії, це нова, освічена генерація яка ставить перед собою непрості завдання та високі цілі, що суттєво сприяє підготовці молодого покоління до викликів котрі ставить нам ХХІ ст..

3.Прекрасні умови для навчання …

Для тебе Семінарія пропонує гарні умови для навчання та розвитку, а саме: чудове приміщення, столова на 50 посадочних місць,  4 учбових аудиторій, бібліотека, що нараховує більше 10 тис. екземплярів, гарні викладачі та дружній колектив. Ти вартий таких умов!

4.Дружня амосфера...

Колектив Семінарії робить все задля створення приємної та дружньої атмосфери. Семінарія організовує спілкування, зустрічі, брей-ринги, конкурси на знання Біблії, щоб поряд із корисним студенти мали час, для приємного спілкування в родинні РДСА.

5. Не теорією єдиною…   

Розуміючи відповідальність щодо формування нового покоління, Семінарія дає не тільки на теоретичне знання ай створює всі умови для духовного розвитку кожного студента. Задля цього функціонують ранкові та вечірні молитви, поїздки по церквах, зустрічі із служителями, тощо.

Особливість Семінарії полягає в тім, що від її патронатом відкрилася не одна церква, і служіння в даному напрямі активно продовжується, що дає студентам прекрасну можливість для реалізації теоретичних знань в практичному служінні.

 Семінарія це Божий феномен де поєднуються багаті традиції, гарні умови, молодеча наполегливість та дружня атмосфера що разом дає чудові ресурси для практичного служіння.

Сотні випускників РДСА вже активно служать проповідниками, дияконами, пресвітерами, місіонерами…

 

Тепер твій час! Твоя сторінка в історії Церкви…

Чому саме Рівненська Духовна Семінарія та Академія?

 

1.     Багаті традиції…

РДСА єдина протестантська семінарія в Рівненській області. Християнство Рівненщини здавна славиться своєю величною               історією та багатими духовними традиціями.                                                     Тисячі віруючих, сотні церков та служителів разом сформували систематизоване вчення що пройшло витримку часом.

Протягом більш як ХХ – річного існування Семінарії, лекції тут читали  відомі  служителі та викладачі, а саме: Фред Смольчук , Ігор Білас, Микола Пекун, Леонід Якобчук, Аврааам Байбл, Стів Дуррасов тощо.                                                                                Багато з них вже відійшли у вічність, проте їхнє бачення продовжує впливати на молоде покоління.

2.     Молода команда…                                                                                               

Другою стороною медалі, або чудовим доповненням до багатих традицій,  є молода, ціле направлена команда працівників.                     Колектив Семінарії, це нова, освічена генерація яка ставить перед собою непрості завдання та високі цілі, що суттєво  сприяє підготовці молодого покоління до викликів котрі ставить нам ХХІ ст..

3.     Прекрасні умови для навчання …

Для тебе Семінарія пропонує гарні умови для навчання та розвитку, а саме: чудове приміщення,  столова на 50 посадочних місць, гуртожиток на 54 ліжка, 4 учбових аудиторій,  бібліотека, що нараховує більше 10 тис. екземплярів, гарні викладачі та дружній колектив. Ти вартий таких умов!

4.     Дружня амосфера

Колектив Семінарії робить все задля створення приємної та дружньої атмосфери. Семінарія організовує спілкування, зустрічі, брей-ринги, конкурси на знання Біблії, щоб  поряд із корисним студенти мали час, для приємного спілкування в родинні РДСА.

5. Не теорією єдиною…                                                                                 Розуміючи відповідальність щодо формування нового покоління, Семінарія дає не тільки на теоретичне знання ай створює всі умови для духовного розвитку кожного студента. Задля цього функціонують ранкові та вечірні молитви, поїздки по церквах, зустрічі із служителями, тощо.

Особливість Семінарії полягає в тім, що від її патронатом відкрилася

не одна церква, і служіння в даному напрямі активно продовжується, що дає студентам прекрасну можливість  для реалізації теоретичних знань в  практичному служінні.

 

Семінарія це Божий феномен де поєднуються багаті традиції, гарні умови, молодеча наполегливість та дружня атмосфера  що разом дає чудові ресурси для практичного служіння.

Сотні випускників РДСА вже  активно служать проповідниками, дияконами, пресвітерами…

 

Тепер твій час!  Твоя сторінка в історії Церкви…

Відділ освіти церкви ХВЄ

voznukВознюк Віктор Володимирович

Керівник відділу освіти союзу ХВЄП в Україні

 

Соціальні канали

Наш аудіоподкаст