Новини
Початок навчального року.

startyear20123-го вересня в Рівненській Духовній Семінарії ХВЄ, урочисто і благословенно був розпочатий новий навчальний рік. В конференц залі Семінарії на урочистості зібралися студенти, викладачі та запрошені гості. Як годиться для християн, зуст

річ було розпочато з молитви благословення і cпіву святкового псалму у виконанні студентів 2-го курсу, що навчаються на програмі «Регент церковного хору »
З привітальним словом до студентів звернулися декан факультету Музичного служіння Борис Свістюла, академічний декан Семінарії Олександр Трофімчук, та Олександр Третяк, ректор Рівненської Семінарії . Заключним словом наставлення поділився запрошений гість свята, Анатолій Яковець, заступник єпископа ХВЄ Рівненщини. Зокрема він наголосив, що сучасному поколінню потрібно цінувати часом даним від Господа,і використовувати його для реалізації своїх на ниві Господній. В завершенні своєї промови Анатолій Георгійович звершив молитву благословення за викладачів, студентів та керівництво Семінарії.

(Понеділок, 03 вересня 2012, 12:38)
Конференція в Мінську

misk16-18 серпня 2012 року в приміщенні церкви «Благодать», що у Мінську, пройшла 19 конференція дитячих служителів церков ХВЄ СНД. Девізом конференції стали слова апостола Павла, звернені до молодого служителя Тимофія «Проповідуй Слово, будь пильний у всьому, сповняй свою службу.» (2Тим.4:2-5)

Учасниками з’їзду стали 126 делегатів із Білорусії, Росії та України. Зокрема, представниками дитячого служіння з України були 11 делегатів на чолі із заввідділом дитячого служіння церков ХВЄ Л.Ф.Оніщук та ОЦ ХВЄ П.О.Жмуром,викладачами Рівненської Духовної Семінарії Ніколаєвою Н.М. та Шкіндер Л.П.
Конференція пройшла в дружній братерській атмосфері та у присутності Святого Духа. Свідоцтва, лекції, проповіді, обмін досвідом, практичні поради для розвитку дитячого служіння, спів, участь дітей Недільної школи місцевої церкви - ось неповний перелік заходів, що відбувалися протягом трьох насичених днів конференції. Усі присутні мали чудову можливість почерпнути благословення від Господа, підкріпити духовні сили та отримати новий заряд енергії для ефективного служіння дітям.

На фото: учасники конференції.

(Понеділок, 20 серпня 2012, 12:37)
Випуск 2012

grad2012200 працівників  для церкви! Саме такій кількості випускників Рівненської Духовної Семінарії було вручено дипломи із присвоєнням певної  кваліфікації.  В останні дні весни в Рівненській Духовній Семінарії  і Академії ХВЄ відбувся випуск студентів. Свято котре зібрало  випускників духовної альма-матері  з усіх куточків України ну і звісно Рівненщини зокрема. Приміщення в котрому проходили урочистості   з нагоди випуску було переповнене, друзями та рідними людьми котрі прийшли привітати  випускників.  Гарний настрій, святкова атмосфера, море квітів ну і звісно слова наставлення і привітання  від поважних гостей, все це сприяло тому, що випуск пройшов  натхненно і благословенно.   

Власне саму програму урочистого заходу  розпочав  музичний гурт «Еммануїл» м.Рівне,  учасниками котрого є переважно в минулому випускники музичного факультету, Рівненської Семінарії. А далі слово для привітання  було надано для запрошених гостей. Зокрема до всіх присутніх , а особливо до випускників звернувся  Адріан МакБрайт, представник місії «DropInnMinistries» з Північної Ірландії, що є давнім партнером РДСіА.   Він наголосив на 7-ми важливих аспектах досягнення духовної зрілості у Христі Ісусі.  Опісля гостя з Ірландії,  до випускників  також звернулись зі словом привітання та наставлення завідувач відділу  освіти при  об’єднанні церков ХВЄ Рівненської області , Петро Васильович Музичук,  та єпископ об’єднання церков ХВЄ Рівненської області Віктор Дем’янович Боришкевич.  Ну а потім довгоочікуваний момент вручення дипломів.  200 випускників отримали дипломи, кожен згідно своєї кваліфікації: це і вчителі Недільної школи,  і регенти церковного хору,  і бакалаври місіології. 

Від імена адміністрації РДСіА, бажає всім випускникам  благословення в подальшій праці на ниві Господній.

Пресс-центр РДСіА  

 www.rdsa.rv.ua

[flickr set=72157630014655934]

(Понеділок, 30 квітня 2012, 12:36)
Ще одна сесія позаду

philipЗ 21 січня по 1 лютого відбулася навчальна сесія факультету Церковного служіння. Навчання проходило для двох груп студентів, що навчаються на програмах «Бакалавр місіології» та «Керівник молоді і християнський служитель»

Під час сесії студенти прослухали курс лекцій з наступних предметів: «Еклезіологія», та «Християнська етика», які викладали Трофімчук О.В. та Філіп В.С. відповідно.

Вчення про природу і властивості Церкви (що вивчає еклезіологія), гарно злилися із внутрішніо-етичними питанням окремо взятого християнина, а нелегкі восьмигодинні лекції доповнювалися гарячими молитвами, спілкуванням та виїздами в церкви Гощанського, Дубенського та Здолбуніського районів.

Два тижні навчальної сесії минуло, проте сподіваємось молоде покоління служителів збагатилося духовно та отримало ще одну «порцію» того, що непотрібно носити за плечима…

Прес-служба РДС

На фото: Філіп В.С.

{gallery}phili02.2013{/gallery}

(П'ятниця, 01 лютого 2013, 19:26)
Кучер О.В в РДС

kucherДух Святий... Третя особа Божества. Група керівників молоді, що навчається в РДСА на програмі факультету Церковного служіння із цікавістю слухали курс "Пневматологія", який викладав  Пастор і вчитель Олександр Володимирович  Кучер.   Група студентів із великим задоволенням слухали лекції Олександра Володимировича, адже як майбутні служителі церкви, вони повинні усвідомити, хто є духовна людина. Багато студентів поміняли свої думки та стереотипи відносно бачення якою має бути духовна людина. Група висловлює подяку Олександру Володимировичу за цікаве та змістовне навчання.

(П'ятниця, 30 березня 2012, 12:34)
AddThis Social Bookmark Button

Jesus«Що до того тобі? Ти йди за Мною»! (фрагмент із Івана 21:22)

Отримавши повеління від Христа щодо свого життя та служіння Петро враз оглянувшись побачив Івана, і запитав: Господи, цей же що? (Ів.21:21) На що отримав красномовну відповідь яку я привів вище.

Даний текст вчить мене двом важливим істинам:

  1. 1.Особисту підзвітність людини перед Богом.
  2. 2.Індивідуальність шляху кожного послідовника Христа.

 Щодо підзвітності, то в данім тексті, Христос показує Петру: «незалежно яка буде дорога в Івана, ти йди за Мною, це твій шлях, твоя віра, твоя відповідальність».

Йдучи по життю ми маємо близьких, співпрацівників та друзів, з якими проводимо час. Хтось приходить в наше життя, хтось відходить, один сіє, а інший викорінює, той будує, інший псує добрі звичаї. До одних ми сильно прив’язуємося, а когось тримаємо на безпечній дистанції.

Проте навіть стикаючись з багатьма, всеж це наше життя і наша вірність.        З біллю констатуючи факт: «Димас залишив мене полюбивши теперішній вік» (ІІ Тим. 4:9,10), Павло продовжує змагатися добрим змагом, зберігаючи віру (ІІ Тим. 4:7).

Це не заклик до пасивності чи бездіяльності по відношенню до оточуючих, а заклик до усвідомлення особистої віри, персональних відносин з Богом та індивідуальної відповідальності перед Ним.

Щодо індивідуальності дороги, то у вищезгаданім тексті Христос показує Петру: «В тебе зовсім інша дорога, другі виклики, інші локальні завдання!»

В майбутньому Петра чекала: проповідь перед синедріоном, служіння в Лідді та в Сароні, проповідь перед Корнилієм, відкриття щодо язичників, і далі смерть вниз головою.

Івана ж чекав інший шлях: написання Євангелії та трьох послань, проповідь любові, висилка на острів Патмос, написання книги Відкриття, служіння в Ефесі та природня немученицька смерть. В порівняні із Петром це був не гірший, але і некращий шлях, просто він був інший …

Не порівнюй своє життя з іншим задля шукання спільних тенденцій.

Можливо в тебе в даний час долина смертної темряви, а в когось пасовиська зелені, можливо навпаки твій брат як пустиня висохла, а твоє життя як напоєний сад. В тебе непримітні дари а в когось вони виблискують як   брильянт. Хтось має достаток, а ти в бідності, один маєш гурт дітей, а хтось плаче в самотності…                                                                                                                   

 Все це елементи індивідуального шляху для кожного із нас.

           Це не заклик до апатії та змирення з тим що в твоїй владі змінити, а підкреслення індивідуальної та особливої дороги від Бога для кожного хто йде за Ним.

  Роман Мельник, декан факультету Церковного служіння

 факуль«Що до того тобі? Ти йди за Мною»! (фрагмент із Івана 21:22)

Отримавши повеління від  Христа щодо свого життя та служіння Петро враз оглянувшись побачив Івана, і запитав: Господи, цей же що? (Ів.21:21)  На що отримав красномовну відповідь яку я привів вище.

Даний текст вчить мене двом важливим істинам:

1.     Особисту підзвітність людини перед Богом.

2.     Індивідуальність шляху кожного послідовника Христа.

 

Щодо підзвітності, то в данім тексті, Христос показує Петру: «незалежно яка буде дорога в Івана, ти йди за Мною, це твій шлях,  твоя віра, твоя відповідальність».

Йдучи по життю ми маємо близьких, співпрацівників та друзів, з якими проводимо час. Хтось приходить в наше життя, хтось відходить, один сіє, а інший викорінює, той будує,  інший псує добрі звичаї. До одних ми сильно прив’язуємося, а когось тримаємо на безпечній дистанції.

Проте навіть стикаючись з багатьма, всеж  це наше життя і наша вірність.          З біллю констатуючи факт: «Димас залишив мене полюбивши теперішній вік» (ІІ Тим. 4:9,10), Павло продовжує  змагатися добрим змагом, зберігаючи віру (ІІ Тим. 4:7).

Це не заклик до пасивності чи бездіяльності по відношенню  до оточуючих, а заклик до  усвідомлення особистої віри, персональних відносин з Богом та індивідуальної відповідальності перед Ним.

Щодо індивідуальності дороги, то у вищезгаданім тексті Христос показує Петру: «В тебе зовсім  інша дорога, другі  виклики, інші локальні завдання!»

В майбутньому  Петра чекала: проповідь перед синедріоном, служіння в Лідді та в Сароні, проповідь перед Корнилієм, відкриття  щодо язичників, і далі смерть вниз головою.

Івана ж чекав інший шлях: написання Євангелії та трьох послань, проповідь любові, висилка на острів Патмос, написання книги Відкриття, служіння в Ефесі та природня немученицька смерть. В порівняні із Петром це був не гірший, але і некращий шлях, просто він  був інший …

Не порівнюй своє життя з іншим задля шукання спільних тенденцій.

Можливо в тебе в даний час долина смертної темряви, а в когось пасовиська зелені, можливо навпаки твій брат як пустиня висохла, а твоє життя як напоєний сад. В тебе непримітні дари а в когось вони виблискують як   брильянт. Хтось має достаток, а ти в бідності, один маєш гурт  дітей, а хтось плаче в самотності…                                                                                                                      Все це елементи індивідуального шляху для кожного із нас.

            Це не заклик до апатії та змирення з тим що в твоїй владі змінити, а підкреслення індивідуальної  та особливої дороги від Бога для кожного хто йде за Ним.

Відділ освіти церкви ХВЄ

voznukВознюк Віктор Володимирович

Керівник відділу освіти союзу ХВЄП в Україні

 

Соціальні канали

Наш аудіоподкаст