Print this page
AddThis Social Bookmark Button

495golВ м. Генічеськ Херсонської області, у приміщенні готелю "Вілла Вікторія", відбулася робоча зустріч працівників відділу освіти ЦХВЄУ та їхніх сімей.
Спеціальним гостем заходу став пастор Сергій Вінковський з дружиною Оленою.
На урочистому відкритті зустрічі керівник відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк привітав співпрацівників, прочитавши уривок із книги пророка Малахії 2:7.
Віктор Володимирович також вручив пам’ятні подарунки – примірники книги Л. Якобчука «Сто відповідей на сто запитань» - працівникам відділу освіти Віктору Котяшу та Сергію Губені з нагоди здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», а пастор з Канади Віктор Мельничук звершив молитву благословення.
Після того брат Віктор також звернувся зі словом підбадьорення до учасників зустрічі. «Наука – сильний інструмент, який треба віддати в руки Духа Святого. Нам потрібно створювати середовище, в якому проростатиме дар інших», - такою була основна думка служителя.
Спеціальний гість зустрічі пастор Сергій Вінковський порівняв відкриття про Воскресіння Христа в устах християнина з 3D-виміром в історії телебачення, а єпископ ЦХВЄ Херсонщини Олександр Бабінчук зауважив, що охорона від єресей - це одна з основних функцій відділу освіти. «Ми тут зібрані для того, щоб отримати від Бога те, що стане відповіддю для інших», - резюмував служитель.
Після загальної молитви освітяни обговорили впровадження програми «Засади віровчення ЦХВЄУ» в областях.
Наступні два дні були присвячені семінару Сергія Вінковського «Служіння сім’ї: хто повинен служити?», праці над наступним проектом відділу освіти - підручником "Богослужбова практика Церкви ХВЄ України. Посібник для служителя" та спільному відпочинку.
Прес-служба відділу освіти ЦХВЄУ

Rate this item
(2 votes)