Новини
Початок навчального року.

startyear20123-го вересня в Рівненській Духовній Семінарії ХВЄ, урочисто і благословенно був розпочатий новий навчальний рік. В конференц залі Семінарії на урочистості зібралися студенти, викладачі та запрошені гості. Як годиться для християн, зуст

річ було розпочато з молитви благословення і cпіву святкового псалму у виконанні студентів 2-го курсу, що навчаються на програмі «Регент церковного хору »
З привітальним словом до студентів звернулися декан факультету Музичного служіння Борис Свістюла, академічний декан Семінарії Олександр Трофімчук, та Олександр Третяк, ректор Рівненської Семінарії . Заключним словом наставлення поділився запрошений гість свята, Анатолій Яковець, заступник єпископа ХВЄ Рівненщини. Зокрема він наголосив, що сучасному поколінню потрібно цінувати часом даним від Господа,і використовувати його для реалізації своїх на ниві Господній. В завершенні своєї промови Анатолій Георгійович звершив молитву благословення за викладачів, студентів та керівництво Семінарії.

(Понеділок, 03 вересня 2012, 12:38)
Конференція в Мінську

misk16-18 серпня 2012 року в приміщенні церкви «Благодать», що у Мінську, пройшла 19 конференція дитячих служителів церков ХВЄ СНД. Девізом конференції стали слова апостола Павла, звернені до молодого служителя Тимофія «Проповідуй Слово, будь пильний у всьому, сповняй свою службу.» (2Тим.4:2-5)

Учасниками з’їзду стали 126 делегатів із Білорусії, Росії та України. Зокрема, представниками дитячого служіння з України були 11 делегатів на чолі із заввідділом дитячого служіння церков ХВЄ Л.Ф.Оніщук та ОЦ ХВЄ П.О.Жмуром,викладачами Рівненської Духовної Семінарії Ніколаєвою Н.М. та Шкіндер Л.П.
Конференція пройшла в дружній братерській атмосфері та у присутності Святого Духа. Свідоцтва, лекції, проповіді, обмін досвідом, практичні поради для розвитку дитячого служіння, спів, участь дітей Недільної школи місцевої церкви - ось неповний перелік заходів, що відбувалися протягом трьох насичених днів конференції. Усі присутні мали чудову можливість почерпнути благословення від Господа, підкріпити духовні сили та отримати новий заряд енергії для ефективного служіння дітям.

На фото: учасники конференції.

(Понеділок, 20 серпня 2012, 12:37)
Випуск 2012

grad2012200 працівників  для церкви! Саме такій кількості випускників Рівненської Духовної Семінарії було вручено дипломи із присвоєнням певної  кваліфікації.  В останні дні весни в Рівненській Духовній Семінарії  і Академії ХВЄ відбувся випуск студентів. Свято котре зібрало  випускників духовної альма-матері  з усіх куточків України ну і звісно Рівненщини зокрема. Приміщення в котрому проходили урочистості   з нагоди випуску було переповнене, друзями та рідними людьми котрі прийшли привітати  випускників.  Гарний настрій, святкова атмосфера, море квітів ну і звісно слова наставлення і привітання  від поважних гостей, все це сприяло тому, що випуск пройшов  натхненно і благословенно.   

Власне саму програму урочистого заходу  розпочав  музичний гурт «Еммануїл» м.Рівне,  учасниками котрого є переважно в минулому випускники музичного факультету, Рівненської Семінарії. А далі слово для привітання  було надано для запрошених гостей. Зокрема до всіх присутніх , а особливо до випускників звернувся  Адріан МакБрайт, представник місії «DropInnMinistries» з Північної Ірландії, що є давнім партнером РДСіА.   Він наголосив на 7-ми важливих аспектах досягнення духовної зрілості у Христі Ісусі.  Опісля гостя з Ірландії,  до випускників  також звернулись зі словом привітання та наставлення завідувач відділу  освіти при  об’єднанні церков ХВЄ Рівненської області , Петро Васильович Музичук,  та єпископ об’єднання церков ХВЄ Рівненської області Віктор Дем’янович Боришкевич.  Ну а потім довгоочікуваний момент вручення дипломів.  200 випускників отримали дипломи, кожен згідно своєї кваліфікації: це і вчителі Недільної школи,  і регенти церковного хору,  і бакалаври місіології. 

Від імена адміністрації РДСіА, бажає всім випускникам  благословення в подальшій праці на ниві Господній.

Пресс-центр РДСіА  

 www.rdsa.rv.ua

[flickr set=72157630014655934]

(Понеділок, 30 квітня 2012, 12:36)
Ще одна сесія позаду

philipЗ 21 січня по 1 лютого відбулася навчальна сесія факультету Церковного служіння. Навчання проходило для двох груп студентів, що навчаються на програмах «Бакалавр місіології» та «Керівник молоді і християнський служитель»

Під час сесії студенти прослухали курс лекцій з наступних предметів: «Еклезіологія», та «Християнська етика», які викладали Трофімчук О.В. та Філіп В.С. відповідно.

Вчення про природу і властивості Церкви (що вивчає еклезіологія), гарно злилися із внутрішніо-етичними питанням окремо взятого християнина, а нелегкі восьмигодинні лекції доповнювалися гарячими молитвами, спілкуванням та виїздами в церкви Гощанського, Дубенського та Здолбуніського районів.

Два тижні навчальної сесії минуло, проте сподіваємось молоде покоління служителів збагатилося духовно та отримало ще одну «порцію» того, що непотрібно носити за плечима…

Прес-служба РДС

На фото: Філіп В.С.

{gallery}phili02.2013{/gallery}

(П'ятниця, 01 лютого 2013, 19:26)
Кучер О.В в РДС

kucherДух Святий... Третя особа Божества. Група керівників молоді, що навчається в РДСА на програмі факультету Церковного служіння із цікавістю слухали курс "Пневматологія", який викладав  Пастор і вчитель Олександр Володимирович  Кучер.   Група студентів із великим задоволенням слухали лекції Олександра Володимировича, адже як майбутні служителі церкви, вони повинні усвідомити, хто є духовна людина. Багато студентів поміняли свої думки та стереотипи відносно бачення якою має бути духовна людина. Група висловлює подяку Олександру Володимировичу за цікаве та змістовне навчання.

(П'ятниця, 30 березня 2012, 12:34)
AddThis Social Bookmark Button

366gol.На конференцію, яка проходила в приміщенні Київського біблійного інституту, з’їхалися відповідальні за обласні відділи освіти зі всієї України, а також представники навчальних закладів братства.

Першу частину зустрічі розпочав керівник відділу освіти ЦХВЄУ пастор Віктор Вознюк. Привітавши присутніх, Віктор Володимирович надав слово першому заступнику старшого єпископа ЦХВЄУ єпископу Миколі Синюку.

Микола Петрович заохотив освітян до ревного служіння: "Ваша ціль – зробити Євангеліє практичним для християнської спільноти, тож сміло прямуйте до неї". Проаналізувавши загалом ситуацію з християнською освітою у світі та в Україні зокрема, служитель показав позитивні зміни, які відбулися в суспільстві завдяки впливу християнської освіти, а також звернув увагу на апостолів Христа, які не просто проповідували, а й навчали народ (Дії 4:1-2).

Після молитви благословення, яку звершив Микола Петрович, керівники обласних відділів освіти звітували за виконану працю в регіонах у 2011 році. Віктор Вознюк подякував братам і сестрам за вірність у служінні Богові та Його Церкві, а також подав інформацію про власне служіння і про створення об’єднання християн-науковців ЦХВЄУ.

Представник "Відеошколи Рейнхарда Бонке" репрезентувала навчальну програму для майбутніх євангелістів, а керівник відділу євангелізації Церкви ХВЄ України пастор Олександр Попчук привітав працівників освіти і проінформував присутніх про створення групи для навчання євангелістів при Київському біблійному інституті.

Після того секретар відділу освіти ЦХВЄУ Богдан Галюк подав фінансовий звіт, а керівник відділу освіти Віктор Вознюк презентував навчальний посібник та навчальний зошит "Засади віровчення Церкви ХВЄ України".

Після того освітяни обговорювали методи реалізації проекту в церквах України. Прийнято рішення рекомендувати комітету Церкви ХВЄ України визначити другу та четверту неділі в місяці днями для обговорення тем, поданих у підручнику.

По обіді присутні отримали замовлену кількість віддрукованих підручників та зошитів і продовжили обговорення майбутніх проектів відділу освіти. Серед них: "Біблійні читання у 2012 році", розробка навчальної програми для підлітків (спільно з відділом дитячого служіння), друк зошитів та щоденників для школярів із християнською символікою, заснування загальноосвітніх шкіл при євангельських церквах України, впровадження навчальної програми для християн-науковців на здобуття базової теологічної освіти тощо.

Особливу увагу приділили розробці підручника "Богослужбова практика Церкви ХВЄУ. Посібник для служителя". Віктор Вознюк зазначив, що ціль підручника – дати поради служителям щодо богослужбової практики ЦХВЄУ. Підручник описуватиме священнодії та подасть сценарії їх проведення (спомин смерті Ісуса Христа, водне хрещення, шлюб, молитва над дітьми, похорон, посвячення дому молитви, покладання рук, молитва над хворими та ін.).

До робочої групи цього проекту ввійшли Петро Музичук, Віталій Яцюк, Василь Малик, Віктор Вознюк, Петро Ришко, Сергій Манелюк, Роман Соловій, Анатолій Кліновський, Ростислав Мурах та Микола Синюк.

Заключну молитву звершив відповідальний за відділ освіти ЦХВЄ в Чернівецькій області пастор Василь Малик.

Прес-служба відділу освіти ЦХВЄУ

Rate this item
(0 votes)

Відділ освіти церкви ХВЄ

voznukВознюк Віктор Володимирович

Керівник відділу освіти союзу ХВЄП в Україні

 

Соціальні канали

Наш аудіоподкаст