Новини
Початок навчального року.

startyear20123-го вересня в Рівненській Духовній Семінарії ХВЄ, урочисто і благословенно був розпочатий новий навчальний рік. В конференц залі Семінарії на урочистості зібралися студенти, викладачі та запрошені гості. Як годиться для християн, зуст

річ було розпочато з молитви благословення і cпіву святкового псалму у виконанні студентів 2-го курсу, що навчаються на програмі «Регент церковного хору »
З привітальним словом до студентів звернулися декан факультету Музичного служіння Борис Свістюла, академічний декан Семінарії Олександр Трофімчук, та Олександр Третяк, ректор Рівненської Семінарії . Заключним словом наставлення поділився запрошений гість свята, Анатолій Яковець, заступник єпископа ХВЄ Рівненщини. Зокрема він наголосив, що сучасному поколінню потрібно цінувати часом даним від Господа,і використовувати його для реалізації своїх на ниві Господній. В завершенні своєї промови Анатолій Георгійович звершив молитву благословення за викладачів, студентів та керівництво Семінарії.

(Понеділок, 03 вересня 2012, 12:38)
Конференція в Мінську

misk16-18 серпня 2012 року в приміщенні церкви «Благодать», що у Мінську, пройшла 19 конференція дитячих служителів церков ХВЄ СНД. Девізом конференції стали слова апостола Павла, звернені до молодого служителя Тимофія «Проповідуй Слово, будь пильний у всьому, сповняй свою службу.» (2Тим.4:2-5)

Учасниками з’їзду стали 126 делегатів із Білорусії, Росії та України. Зокрема, представниками дитячого служіння з України були 11 делегатів на чолі із заввідділом дитячого служіння церков ХВЄ Л.Ф.Оніщук та ОЦ ХВЄ П.О.Жмуром,викладачами Рівненської Духовної Семінарії Ніколаєвою Н.М. та Шкіндер Л.П.
Конференція пройшла в дружній братерській атмосфері та у присутності Святого Духа. Свідоцтва, лекції, проповіді, обмін досвідом, практичні поради для розвитку дитячого служіння, спів, участь дітей Недільної школи місцевої церкви - ось неповний перелік заходів, що відбувалися протягом трьох насичених днів конференції. Усі присутні мали чудову можливість почерпнути благословення від Господа, підкріпити духовні сили та отримати новий заряд енергії для ефективного служіння дітям.

На фото: учасники конференції.

(Понеділок, 20 серпня 2012, 12:37)
Випуск 2012

grad2012200 працівників  для церкви! Саме такій кількості випускників Рівненської Духовної Семінарії було вручено дипломи із присвоєнням певної  кваліфікації.  В останні дні весни в Рівненській Духовній Семінарії  і Академії ХВЄ відбувся випуск студентів. Свято котре зібрало  випускників духовної альма-матері  з усіх куточків України ну і звісно Рівненщини зокрема. Приміщення в котрому проходили урочистості   з нагоди випуску було переповнене, друзями та рідними людьми котрі прийшли привітати  випускників.  Гарний настрій, святкова атмосфера, море квітів ну і звісно слова наставлення і привітання  від поважних гостей, все це сприяло тому, що випуск пройшов  натхненно і благословенно.   

Власне саму програму урочистого заходу  розпочав  музичний гурт «Еммануїл» м.Рівне,  учасниками котрого є переважно в минулому випускники музичного факультету, Рівненської Семінарії. А далі слово для привітання  було надано для запрошених гостей. Зокрема до всіх присутніх , а особливо до випускників звернувся  Адріан МакБрайт, представник місії «DropInnMinistries» з Північної Ірландії, що є давнім партнером РДСіА.   Він наголосив на 7-ми важливих аспектах досягнення духовної зрілості у Христі Ісусі.  Опісля гостя з Ірландії,  до випускників  також звернулись зі словом привітання та наставлення завідувач відділу  освіти при  об’єднанні церков ХВЄ Рівненської області , Петро Васильович Музичук,  та єпископ об’єднання церков ХВЄ Рівненської області Віктор Дем’янович Боришкевич.  Ну а потім довгоочікуваний момент вручення дипломів.  200 випускників отримали дипломи, кожен згідно своєї кваліфікації: це і вчителі Недільної школи,  і регенти церковного хору,  і бакалаври місіології. 

Від імена адміністрації РДСіА, бажає всім випускникам  благословення в подальшій праці на ниві Господній.

Пресс-центр РДСіА  

 www.rdsa.rv.ua

[flickr set=72157630014655934]

(Понеділок, 30 квітня 2012, 12:36)
Ще одна сесія позаду

philipЗ 21 січня по 1 лютого відбулася навчальна сесія факультету Церковного служіння. Навчання проходило для двох груп студентів, що навчаються на програмах «Бакалавр місіології» та «Керівник молоді і християнський служитель»

Під час сесії студенти прослухали курс лекцій з наступних предметів: «Еклезіологія», та «Християнська етика», які викладали Трофімчук О.В. та Філіп В.С. відповідно.

Вчення про природу і властивості Церкви (що вивчає еклезіологія), гарно злилися із внутрішніо-етичними питанням окремо взятого християнина, а нелегкі восьмигодинні лекції доповнювалися гарячими молитвами, спілкуванням та виїздами в церкви Гощанського, Дубенського та Здолбуніського районів.

Два тижні навчальної сесії минуло, проте сподіваємось молоде покоління служителів збагатилося духовно та отримало ще одну «порцію» того, що непотрібно носити за плечима…

Прес-служба РДС

На фото: Філіп В.С.

{gallery}phili02.2013{/gallery}

(П'ятниця, 01 лютого 2013, 19:26)
Кучер О.В в РДС

kucherДух Святий... Третя особа Божества. Група керівників молоді, що навчається в РДСА на програмі факультету Церковного служіння із цікавістю слухали курс "Пневматологія", який викладав  Пастор і вчитель Олександр Володимирович  Кучер.   Група студентів із великим задоволенням слухали лекції Олександра Володимировича, адже як майбутні служителі церкви, вони повинні усвідомити, хто є духовна людина. Багато студентів поміняли свої думки та стереотипи відносно бачення якою має бути духовна людина. Група висловлює подяку Олександру Володимировичу за цікаве та змістовне навчання.

(П'ятниця, 30 березня 2012, 12:34)
AddThis Social Bookmark Button

376golЕкспрес-навчання базових предметів біблійної освіти для служителів Рівненської області розпочалося у січні 2011 року.

Увесь навчальний курс поділений на два блоки, перший з яких проходив впродовж 4 суботніх днів у січні та лютому. Експрес-навчання орієнтоване на служителів, які несуть пасторське або дияконське служіння і які не мають базової біблійної освіти.

«За радянських часів служителі не мали змоги навчатися, а після розпаду – постала кричуща потреба у здобутті базового рівня біблійної освіти, - говорить завідувач відділу освіти від ЦХВЄУ Віктор Вознюк. – З’явилися нові виклики суспільства, накопичилося багато питань, яких досі ніхто не торкався. Приміром, усвідомленою є необхідність у грунтовному вивченні богословських аспектів Слова Божого. Так, раніше вчення велося на більш поверховому рівні без грунтовного тлумачення, що і породжувало суперечності у догоматиці. Нині поставлена ціль – надати служителям теоретичну базу богословських предметів і більш глибинно розкрити догматику євангельського вчення».
Щоб навчання було ефективним, Рівненську область поділили на 4 регіони із центрами у кожному. Так, у Рівному навчалися служителі із Рівненського, Костопільського, Березнівського, Корецького, Гощанського, Острозького, Здолбунівського районів, у Дубно – з Дубенського, Радивилівського, Млинівського і Демидівського, у с. Чемерне зібралися служителі із Рокитнівського, Сарненського і Володимирецького районів.
Навчальний день поділений на 2 частини – до обіду і після обіду. Впродовж дня викладається 2 предмети, після яких присутні мають змогу проаналізувати почуте у форматі запитань-відповідей.
 До викладацького складу увійшли Віктор Боришкевич, єпископ ЦХВЄ Рівненщини, Петро Музичук, завідувач відділу освіти у ЦХВЄ Рівненщини, Віктор Вознюк, завідувач відділу освіти від ЦХВЄУ, Олександр Попчук, відповідальний за відділ благовістя від ЦХВЄУ, Олександр Трохимчук та Володимир Бричка, єпископ ЦХВЄ Житомирщини. Навчальна програма поєднала такі базові предмети, як: лідерство та управління фінансами, бібліологія та сотеріологія, гомілетика та управління церквою, апологетика та герменевтика, харматологія і антропологія, пневматологія та благовістя, еклізіологія та есхатологія, консультування і душеопікунство.
     5 листопада 2011 року стартував другий блок експрес-навчання, яке проходитиме впродовж 4 суботніх днів листопада. У середньому біблійну освіту здобувають близько 300 служителів області, хоча організатори біблійних курсів очікують збільшення кількості тих, хто прагне поглибити свої знання.
«Якщо раніше здобуття освіти не було таким важливим, то нині це питання гостро постало перед церквою, - зауважує Петро Музичук. – Існує багато питань щодо управління церквою, які без належного богословського рівня тяжко вирішити, тому на цей виклик часу відреагували навіть служителі старшого віку». На Рівненщині навчальні курси проводилися за підтримки та сприяння обласної канцелярії. «Я дякую єпископу ЦХВЄ Рівненщини Віктору Боришкевичу за його розуміння та допомогу, - відзначає Віктор Вознюк. – Дякую служителям за те, що відгукнулися і усвідомили актуальність здобуття біблійних знань. Також хочу висловити свою подяку і завідувачу відділом освіти від ЦХВЄ Рівненщини Петру Музичуку за його безпосередню участь та організацію навчального процесу». 
Подібні експрес-навчання проводяться при церквах християн віри євангельської у кожній області. Так, у Чернівецькій області на Пресвітерській обласній раді було прийнято рішення про те, що здобуття богословської освіти є однією із умов провадження служіння у церкві. Щоправда, дана постанова не стосується старшого покоління служителів. Очікується, що така тенденція стане початком хороших змін і згодом принесе свої плоди.

Rate this item
(0 votes)

Відділ освіти церкви ХВЄ

voznukВознюк Віктор Володимирович

Керівник відділу освіти союзу ХВЄП в Україні

 

Соціальні канали

Наш аудіоподкаст