Print this page

Слово академдекана

AddThis Social Bookmark Button

 trofУ кожного об’єднання людей чи бізнесової структури є певні цілі існування. Головною ж метою діяльності Рівненської Духовної Семінарії є підготовка практичних працівників для місцевих євангельських церков (пасторів, місіонерів, диригентів хору та вчителів Недільної Школи).

Коли є ми уважно поглянемо довкола, то зможемо побачити, що євангелізаційна нива чекає працівників; члени церкви чекають помазаних пасторів, молодь прагне наслідувати справжніх авторитетів, музично обдаровані християни потребують керівника, який навчив би їх «співати і грати як Давид», ну а малеча хоче бачити сяючі очі «тьоті Тані», яка захоплює їх увагу і час більше, ніж їхні однолітки на вулиці.

І тому навчання в нашій Семінарії зумовлює процес цих необхідних змін для перетворення «учня на майстра». Я підкреслюю, що зміни – це не помах чарівної палички, це процес. Звичайно, цей процес вимагає певних зусиль від студентів. Для цього потрібне свідоме, цілеспрямоване спрямування зусиль на визначену ціль, якою є здобуття певних знань і вмінь.

Якщо ви готові до цього процесу, тоді чекаємо вас в стінах РДС.

Олександр Tрофімчук - Академічний декан Рівненської семінарії