Print this page

Слово Ректора

AddThis Social Bookmark Button

rectorЛаскаво просимо на сторінку Рівненської Духовної Семінарії ХВЄ. Нам приємно, що ви завітали саме до нас, а це означає що ви не випадковий захожий(а), а особа котра цікавиться духовною освітою і бажає себе реалізувати для слави Господа нашого Ісуса Христа.

Якщо ви шукаєте місце для вашого подальшого навчання, то РДС, це саме те, що вам потрібно. Чому? РДС – це 25 років досвіду праці на ниві духовної освіти в Україні. РДС – це 8 тисяч випускників, що несуть служіння в різних сферах церковної практики, як в Україні так і за її межами, зокрема в Росії, США, та Африці.

Розпочавши навчання в РДС, ви відчуєте себе частиною великої дружної сімї, студентів, викладачів та місіонерів що об’єднанні єдиними цілями та напрямком. Зрештою сама атмосфера Рівненщини, як краю де сотнями років формувалась хороша християнська культура, складе на вас незабутнє враження і вам захочеться повернутися сюди ще раз і ще раз, адже РДС це місце де Господь готує лідерів і служителів по своєму серцю.(Єр. 3:15)

Tому ласкаво просимо до РДС.

Олександр Tретяк, Ректор Рівненської духовної семінарії.

Ласкаво просимо на сторінку Рівненської Духовної Семінарії ХВЄ. Нам приємно, що ви завітали саме до нас, а це означає що ви не випадковий захожий(а), а особа котра цікавиться духовною освітою і бажає себе реалізувати  для слави Господа нашого Ісуса Христа.

Якщо ви шукаєте місце для вашого подальшого навчання, то РДС, це саме  те, що вам потрібно. Чому? РДС – це 25 років досвіду праці на ниві духовної освіти в Україні. РДС – це 8 тисяч випускників, що несуть служіння в різних сферах церковної практики, як в Україні так і за її межами, зокрема в Росії, США, та Африці.

Розпочавши навчання в РДС, ви відчуєте себе частиною великої дружної сімї, студентів, викладачів  та місіонерів що об’єднанні єдиними цілями та напрямком. Зрештою сама атмосфера Рівненщини, як краю де сотнями років формувалась хороша християнська культура, складе на вас незабутнє враження і вам захочеться повернутися сюди ще раз і ще раз,  адже РДС це місце де Господь готує лідерів і служителів по своєму серцю.(Єр. 3:15)

Tому ласкаво просимо до Рівненської Духовної Семінарії.