Новини
Початок навчального року.

startyear20123-го вересня в Рівненській Духовній Семінарії ХВЄ, урочисто і благословенно був розпочатий новий навчальний рік. В конференц залі Семінарії на урочистості зібралися студенти, викладачі та запрошені гості. Як годиться для християн, зуст

річ було розпочато з молитви благословення і cпіву святкового псалму у виконанні студентів 2-го курсу, що навчаються на програмі «Регент церковного хору »
З привітальним словом до студентів звернулися декан факультету Музичного служіння Борис Свістюла, академічний декан Семінарії Олександр Трофімчук, та Олександр Третяк, ректор Рівненської Семінарії . Заключним словом наставлення поділився запрошений гість свята, Анатолій Яковець, заступник єпископа ХВЄ Рівненщини. Зокрема він наголосив, що сучасному поколінню потрібно цінувати часом даним від Господа,і використовувати його для реалізації своїх на ниві Господній. В завершенні своєї промови Анатолій Георгійович звершив молитву благословення за викладачів, студентів та керівництво Семінарії.

(Понеділок, 03 вересня 2012, 12:38)
Конференція в Мінську

misk16-18 серпня 2012 року в приміщенні церкви «Благодать», що у Мінську, пройшла 19 конференція дитячих служителів церков ХВЄ СНД. Девізом конференції стали слова апостола Павла, звернені до молодого служителя Тимофія «Проповідуй Слово, будь пильний у всьому, сповняй свою службу.» (2Тим.4:2-5)

Учасниками з’їзду стали 126 делегатів із Білорусії, Росії та України. Зокрема, представниками дитячого служіння з України були 11 делегатів на чолі із заввідділом дитячого служіння церков ХВЄ Л.Ф.Оніщук та ОЦ ХВЄ П.О.Жмуром,викладачами Рівненської Духовної Семінарії Ніколаєвою Н.М. та Шкіндер Л.П.
Конференція пройшла в дружній братерській атмосфері та у присутності Святого Духа. Свідоцтва, лекції, проповіді, обмін досвідом, практичні поради для розвитку дитячого служіння, спів, участь дітей Недільної школи місцевої церкви - ось неповний перелік заходів, що відбувалися протягом трьох насичених днів конференції. Усі присутні мали чудову можливість почерпнути благословення від Господа, підкріпити духовні сили та отримати новий заряд енергії для ефективного служіння дітям.

На фото: учасники конференції.

(Понеділок, 20 серпня 2012, 12:37)
Випуск 2012

grad2012200 працівників  для церкви! Саме такій кількості випускників Рівненської Духовної Семінарії було вручено дипломи із присвоєнням певної  кваліфікації.  В останні дні весни в Рівненській Духовній Семінарії  і Академії ХВЄ відбувся випуск студентів. Свято котре зібрало  випускників духовної альма-матері  з усіх куточків України ну і звісно Рівненщини зокрема. Приміщення в котрому проходили урочистості   з нагоди випуску було переповнене, друзями та рідними людьми котрі прийшли привітати  випускників.  Гарний настрій, святкова атмосфера, море квітів ну і звісно слова наставлення і привітання  від поважних гостей, все це сприяло тому, що випуск пройшов  натхненно і благословенно.   

Власне саму програму урочистого заходу  розпочав  музичний гурт «Еммануїл» м.Рівне,  учасниками котрого є переважно в минулому випускники музичного факультету, Рівненської Семінарії. А далі слово для привітання  було надано для запрошених гостей. Зокрема до всіх присутніх , а особливо до випускників звернувся  Адріан МакБрайт, представник місії «DropInnMinistries» з Північної Ірландії, що є давнім партнером РДСіА.   Він наголосив на 7-ми важливих аспектах досягнення духовної зрілості у Христі Ісусі.  Опісля гостя з Ірландії,  до випускників  також звернулись зі словом привітання та наставлення завідувач відділу  освіти при  об’єднанні церков ХВЄ Рівненської області , Петро Васильович Музичук,  та єпископ об’єднання церков ХВЄ Рівненської області Віктор Дем’янович Боришкевич.  Ну а потім довгоочікуваний момент вручення дипломів.  200 випускників отримали дипломи, кожен згідно своєї кваліфікації: це і вчителі Недільної школи,  і регенти церковного хору,  і бакалаври місіології. 

Від імена адміністрації РДСіА, бажає всім випускникам  благословення в подальшій праці на ниві Господній.

Пресс-центр РДСіА  

 www.rdsa.rv.ua

[flickr set=72157630014655934]

(Понеділок, 30 квітня 2012, 12:36)
Ще одна сесія позаду

philipЗ 21 січня по 1 лютого відбулася навчальна сесія факультету Церковного служіння. Навчання проходило для двох груп студентів, що навчаються на програмах «Бакалавр місіології» та «Керівник молоді і християнський служитель»

Під час сесії студенти прослухали курс лекцій з наступних предметів: «Еклезіологія», та «Християнська етика», які викладали Трофімчук О.В. та Філіп В.С. відповідно.

Вчення про природу і властивості Церкви (що вивчає еклезіологія), гарно злилися із внутрішніо-етичними питанням окремо взятого християнина, а нелегкі восьмигодинні лекції доповнювалися гарячими молитвами, спілкуванням та виїздами в церкви Гощанського, Дубенського та Здолбуніського районів.

Два тижні навчальної сесії минуло, проте сподіваємось молоде покоління служителів збагатилося духовно та отримало ще одну «порцію» того, що непотрібно носити за плечима…

Прес-служба РДС

На фото: Філіп В.С.

{gallery}phili02.2013{/gallery}

(П'ятниця, 01 лютого 2013, 19:26)
Кучер О.В в РДС

kucherДух Святий... Третя особа Божества. Група керівників молоді, що навчається в РДСА на програмі факультету Церковного служіння із цікавістю слухали курс "Пневматологія", який викладав  Пастор і вчитель Олександр Володимирович  Кучер.   Група студентів із великим задоволенням слухали лекції Олександра Володимировича, адже як майбутні служителі церкви, вони повинні усвідомити, хто є духовна людина. Багато студентів поміняли свої думки та стереотипи відносно бачення якою має бути духовна людина. Група висловлює подяку Олександру Володимировичу за цікаве та змістовне навчання.

(П'ятниця, 30 березня 2012, 12:34)
от морщин и мешков под глазами

от морщин и мешков под глазами


Размещено: 17 июля в 11:55 Автор: Даша  
Ключевые теги: >против морщин вокруг глаз масло крем от морщин бабушка агафья где купить средство от морщин и темных кругов под глазами .

крем от морщин после 30 отзывы

крем от морщин от 25 лет отзывы плацентарный крем крем от морщин лореаль отзывы ночной крем против морщин эколлаген орифлейм отзывы Купить Крем от морщин Lucerin в Нефтеюганске ночной крем для лица отзывы
28 окт Сегодня я коснусь только кремов от морщин. Сразу скажу, что в мире нет эффективных мазей, даже за БОЛЬШИЕ деньги, которые бы Благодаря активным компонентам крем для лица anti-age оказывает мощное регенерирующее и омолаживающее действие. Органическое масло Морщины вокруг глаз. Продажа, поиск, поставщики и магазины, цены в Кишинёве.
ЧТО ГОВОРЯТ ДОКТОРА О СВОЙСТВАХ ЛЮЦЕРНЫ? Алтайская люцерна, или Альфа-Альфа, — редкое растение, произрастающее в чистейшем регионе мира вдали от цивилизации — на высокогорных лугах Алтая. Люцерна содержит практически все необходимые человеку микроэлементы, витамины, и незаменимые аминокислоты. крем для лица 80 х годов Эти вещества на молекулярном уровне взаимодействуют с клетками кожи, запуская в них процесс естественного омоложения. Благодаря насыщенному составу, комплекс «Lucerin» заменяет собой около пяти разноплановых средств, увлажняя кожу, повышая ее эластичность и защитные функции. Рекомендуется применять комплекс Люцерин не только для омоложения и разглаживания морщин — он также подходит для заживления кожи, устранения сухости и аллергических реакций. КАК ЛЮЦЕРНА СПАСЛА ЦЕЛЫЙ НАРОД? В одной из летописей, посвящённых похождениям войска Чингис-Хана, есть интересный эпизод: В 1207 году отряд из пяти тысяч отборных монгольских воинов двигался через Алтай. Их целью были плодородные луга Енисея и богатства местных племен. На подходе к одному из селений разведчикам отряда повстречалась местная девушка по имени Алтынчы. Она была дочкой алтайского шамана, который практиковал лечение и омоложение отварами целебной травы люцерны. Суровые, покрытые шрамами от сражений монголы оказались поражены красотой девушки и привезли в качестве трофея в лагерь к своим командирам. И случилось невероятное: полководцы выхватили оружие и начали драться, за то, кому же достанется Алтынчы. И когда последний из командиров пал, то же безумие коснулось и простых солдат: каждый хотел обладать алтайской красавицей. За несколько часов в лагере монголов не осталось ни одного живого воина, а селение избежало разграбления. Из летописей известно, что Алтынчы на момент описанных событий была по меркам того времени — старой, ей было 45 лет. Но чудодейственные отвары, приготовленные её отцом, сохранили первозданную красоту девушки, которая будоражила и сводила с ума.
15 июн Коррекция морщин вокруг глаз как убрать морщины вокруг глаз в клинике вам помогут наши доктора высшей квалификационной Как делать домашнее вино Люди делают лучшее сухое вино 2011 цена домашнее вино тысячи лет. Liqiuskin крем от морщин цена: Фито крем для лица Купить кремы от морщин цена и отзывы - отличные! Доставка Украина/Киев 1-2 дня. Скидки и подарки от интернет-магазина ОПТОКОМФОРТ.
массаж против морщин лица Купить Крем от морщин Lucerin в Витебске омолаживающий крем рекламы домашние маски вокруг глаз от морщин Крем от морщин Lucerin МОРЩИНЫ ИСЧЕЗНУТ ЗА 24 ДНЯ
Официальный сайт Крем от морщин Lucerin
крем для лица самый 

Добавить комментарий


Потвердить

Website URL: http://goo.gl/7lisR9

Відділ освіти церкви ХВЄ

voznukВознюк Віктор Володимирович

Керівник відділу освіти союзу ХВЄП в Україні

 

Соціальні канали

Наш аудіоподкаст