Новини
Початок навчального року.

startyear20123-го вересня в Рівненській Духовній Семінарії ХВЄ, урочисто і благословенно був розпочатий новий навчальний рік. В конференц залі Семінарії на урочистості зібралися студенти, викладачі та запрошені гості. Як годиться для християн, зуст

річ було розпочато з молитви благословення і cпіву святкового псалму у виконанні студентів 2-го курсу, що навчаються на програмі «Регент церковного хору »
З привітальним словом до студентів звернулися декан факультету Музичного служіння Борис Свістюла, академічний декан Семінарії Олександр Трофімчук, та Олександр Третяк, ректор Рівненської Семінарії . Заключним словом наставлення поділився запрошений гість свята, Анатолій Яковець, заступник єпископа ХВЄ Рівненщини. Зокрема він наголосив, що сучасному поколінню потрібно цінувати часом даним від Господа,і використовувати його для реалізації своїх на ниві Господній. В завершенні своєї промови Анатолій Георгійович звершив молитву благословення за викладачів, студентів та керівництво Семінарії.

(Понеділок, 03 вересня 2012, 12:38)
Конференція в Мінську

misk16-18 серпня 2012 року в приміщенні церкви «Благодать», що у Мінську, пройшла 19 конференція дитячих служителів церков ХВЄ СНД. Девізом конференції стали слова апостола Павла, звернені до молодого служителя Тимофія «Проповідуй Слово, будь пильний у всьому, сповняй свою службу.» (2Тим.4:2-5)

Учасниками з’їзду стали 126 делегатів із Білорусії, Росії та України. Зокрема, представниками дитячого служіння з України були 11 делегатів на чолі із заввідділом дитячого служіння церков ХВЄ Л.Ф.Оніщук та ОЦ ХВЄ П.О.Жмуром,викладачами Рівненської Духовної Семінарії Ніколаєвою Н.М. та Шкіндер Л.П.
Конференція пройшла в дружній братерській атмосфері та у присутності Святого Духа. Свідоцтва, лекції, проповіді, обмін досвідом, практичні поради для розвитку дитячого служіння, спів, участь дітей Недільної школи місцевої церкви - ось неповний перелік заходів, що відбувалися протягом трьох насичених днів конференції. Усі присутні мали чудову можливість почерпнути благословення від Господа, підкріпити духовні сили та отримати новий заряд енергії для ефективного служіння дітям.

На фото: учасники конференції.

(Понеділок, 20 серпня 2012, 12:37)
Випуск 2012

grad2012200 працівників  для церкви! Саме такій кількості випускників Рівненської Духовної Семінарії було вручено дипломи із присвоєнням певної  кваліфікації.  В останні дні весни в Рівненській Духовній Семінарії  і Академії ХВЄ відбувся випуск студентів. Свято котре зібрало  випускників духовної альма-матері  з усіх куточків України ну і звісно Рівненщини зокрема. Приміщення в котрому проходили урочистості   з нагоди випуску було переповнене, друзями та рідними людьми котрі прийшли привітати  випускників.  Гарний настрій, святкова атмосфера, море квітів ну і звісно слова наставлення і привітання  від поважних гостей, все це сприяло тому, що випуск пройшов  натхненно і благословенно.   

Власне саму програму урочистого заходу  розпочав  музичний гурт «Еммануїл» м.Рівне,  учасниками котрого є переважно в минулому випускники музичного факультету, Рівненської Семінарії. А далі слово для привітання  було надано для запрошених гостей. Зокрема до всіх присутніх , а особливо до випускників звернувся  Адріан МакБрайт, представник місії «DropInnMinistries» з Північної Ірландії, що є давнім партнером РДСіА.   Він наголосив на 7-ми важливих аспектах досягнення духовної зрілості у Христі Ісусі.  Опісля гостя з Ірландії,  до випускників  також звернулись зі словом привітання та наставлення завідувач відділу  освіти при  об’єднанні церков ХВЄ Рівненської області , Петро Васильович Музичук,  та єпископ об’єднання церков ХВЄ Рівненської області Віктор Дем’янович Боришкевич.  Ну а потім довгоочікуваний момент вручення дипломів.  200 випускників отримали дипломи, кожен згідно своєї кваліфікації: це і вчителі Недільної школи,  і регенти церковного хору,  і бакалаври місіології. 

Від імена адміністрації РДСіА, бажає всім випускникам  благословення в подальшій праці на ниві Господній.

Пресс-центр РДСіА  

 www.rdsa.rv.ua

[flickr set=72157630014655934]

(Понеділок, 30 квітня 2012, 12:36)
Ще одна сесія позаду

philipЗ 21 січня по 1 лютого відбулася навчальна сесія факультету Церковного служіння. Навчання проходило для двох груп студентів, що навчаються на програмах «Бакалавр місіології» та «Керівник молоді і християнський служитель»

Під час сесії студенти прослухали курс лекцій з наступних предметів: «Еклезіологія», та «Християнська етика», які викладали Трофімчук О.В. та Філіп В.С. відповідно.

Вчення про природу і властивості Церкви (що вивчає еклезіологія), гарно злилися із внутрішніо-етичними питанням окремо взятого християнина, а нелегкі восьмигодинні лекції доповнювалися гарячими молитвами, спілкуванням та виїздами в церкви Гощанського, Дубенського та Здолбуніського районів.

Два тижні навчальної сесії минуло, проте сподіваємось молоде покоління служителів збагатилося духовно та отримало ще одну «порцію» того, що непотрібно носити за плечима…

Прес-служба РДС

На фото: Філіп В.С.

{gallery}phili02.2013{/gallery}

(П'ятниця, 01 лютого 2013, 19:26)
Кучер О.В в РДС

kucherДух Святий... Третя особа Божества. Група керівників молоді, що навчається в РДСА на програмі факультету Церковного служіння із цікавістю слухали курс "Пневматологія", який викладав  Пастор і вчитель Олександр Володимирович  Кучер.   Група студентів із великим задоволенням слухали лекції Олександра Володимировича, адже як майбутні служителі церкви, вони повинні усвідомити, хто є духовна людина. Багато студентів поміняли свої думки та стереотипи відносно бачення якою має бути духовна людина. Група висловлює подяку Олександру Володимировичу за цікаве та змістовне навчання.

(П'ятниця, 30 березня 2012, 12:34)
капли молот тора в новосибирске

капли молот тора в новосибирске


Опубликовано: 26 ноября в 11:26 Автор: Игорь  
Ключевые теги: >Купить капли молот тора в Талдыкоргане капли молот тора применять при физическом и умственном утомлении Купить капли молот тора в Брянске .

заказать капли молот тора отзывы

какие препараты для повышения потенции капли молот тора Препарат разработанный норвежскими учёными капли молот тора в алматы капли молот тора минск купить купить капли молот тора в казани Купить капли молот тора в Стерлитамаке

Капли Молот Тора поможет избежать таких плачевных последствий в личной жизни. Капли молот тора купить в евпатории.

Спасибо производителю этого средства, что помогли снова почувствовать себя мужчиной. Перейти на официальный сайт и заказать капли Молот Тора

Можно ли купить,капли молот тора на улице Герцена в Краснодаре


Ко мне на прием в среднем за месяц приходят 80 мужчин с одним вопросом: “Как восстановить потенцию и продлить половой акт?”. Раньше долго размышлял над тем какое лечение назначить, теперь ответ один: “Капли Молот Тора”. Конечно, одно дело, когда заумно говорит врач, а другое, когда рассказывает такой же мужчина как и вы. Кому вы поверите больше? Ниже привожу выдержки из блогов моих пациентов (конечно с из согласия), без всяких исправлений. Может быть их пример решит и ваши проблемы? домашнее средство для повышения потенции Не стоИт!!! СтОит ли лечить? Максим: Мне 32, а импотент, как пердун старый. Я не из тех, кто будет пробовать что-то без спросу у врача. Врач назначил “Молот Тора”. Принимал капли недели 2. Ребятки, вы бы меня видели теперь! Это ахуенно! я как 15 летний подросток теперь ебу, всех телок, что под руки (точнее под член) подворачиваются. зацените вчерашняя соса Дырка свободна! Желания “0”! Прохор: Я женат уже 5 лет. Раньше жену имел каждый день да и по нескольку раз. И еще мог налево сгонять. а потом как отвернуло( жена ноги развинет, а мне хоть на стенку лезь, не хочу и все. Член встанет, пару фрикций и опадает. пробовал и порнуху смотреть, та же хуйня. Задумался, не очень хотелось, чтоб жена какого-нить потрахуна нашла себе... … Заказал себе капли “Молот Тора”. И вот после них почувствовал себя гладиатором. Во первых помогли усилить желание, эрекцию, а спермы, так можно продавать вместо крема бабам :D препарат для повышения потенции без побочных эффектов Без траха - жизнь со страхом!!!! Жека: мужики, была тема, не мог нормально телку трахнуть. пару минут и я все- раряжен. Вообще какая то ебатня была: то кончаю не успев войти, то тарабань по часу, а хуй что выходит… да плюс ко всему еще размером не похвастаюсь. А потом капли пить начал. “Молот Тора” называются. Мало того, что он увеличился, наверное на сантиметр так точно, так теперь могу контролировать оргазм и ебать сколько мне хочется, а когда конч приходит до потери сознания просто. А девки орут, что дурные от оргазмов.

где купить капли молот тора. изображается в. Молот Тора капли для край, Пермь г

Капли для потенции «молот. Изучал вопрос, решил попробовать капли «Молот Тора».

капли молот тора производитель. Размещено: 13 сентября в 14:11 Автор: Даша. Ключевые теги: >капли молот тора Препарат принимают внутрь по 3 5 капель на язык


купить препараты для повышения потенции Купить капли молот тора в Муроме Купить капли молот тора в Ростове-на-Дону Купить капли молот тора в Набережных Челнах капли молот тора улучшают общее самочувствие
Официальный сайт Капли молот тора
Купить капли молот тора в Алматы 

Для коментирования необходимо авторизироваться
#kissmyads z-index: 9999; position: fixed; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; background-color: white; margin: 0; padding: 0;
препарат для похудения 5 дней отзывы Спрей для похудения Fito Spray Похудеть на 24 кг за месяц Купить спрей для похудения Fito Spray в Стаханове как можно быстро похудеть за неделю Спрей для похудения Fito Spray Снижает вес без изнурительных диет для похудения аппарат Спрей для похудения Fito Spray Похудеть на 24 кг за месяц Спрей для похудения Fito Spray Похудеть на 24 кг за месяц похудела на 2 кг Спрей для похудения Fito Spray Полина Гагарина похудела на 40 килограмм

Website URL: http://goo.gl/5U2WVw

Відділ освіти церкви ХВЄ

voznukВознюк Віктор Володимирович

Керівник відділу освіти союзу ХВЄП в Україні

 

Соціальні канали

Наш аудіоподкаст