Новини
Початок навчального року.

startyear20123-го вересня в Рівненській Духовній Семінарії ХВЄ, урочисто і благословенно був розпочатий новий навчальний рік. В конференц залі Семінарії на урочистості зібралися студенти, викладачі та запрошені гості. Як годиться для християн, зуст

річ було розпочато з молитви благословення і cпіву святкового псалму у виконанні студентів 2-го курсу, що навчаються на програмі «Регент церковного хору »
З привітальним словом до студентів звернулися декан факультету Музичного служіння Борис Свістюла, академічний декан Семінарії Олександр Трофімчук, та Олександр Третяк, ректор Рівненської Семінарії . Заключним словом наставлення поділився запрошений гість свята, Анатолій Яковець, заступник єпископа ХВЄ Рівненщини. Зокрема він наголосив, що сучасному поколінню потрібно цінувати часом даним від Господа,і використовувати його для реалізації своїх на ниві Господній. В завершенні своєї промови Анатолій Георгійович звершив молитву благословення за викладачів, студентів та керівництво Семінарії.

(Понеділок, 03 вересня 2012, 12:38)
Конференція в Мінську

misk16-18 серпня 2012 року в приміщенні церкви «Благодать», що у Мінську, пройшла 19 конференція дитячих служителів церков ХВЄ СНД. Девізом конференції стали слова апостола Павла, звернені до молодого служителя Тимофія «Проповідуй Слово, будь пильний у всьому, сповняй свою службу.» (2Тим.4:2-5)

Учасниками з’їзду стали 126 делегатів із Білорусії, Росії та України. Зокрема, представниками дитячого служіння з України були 11 делегатів на чолі із заввідділом дитячого служіння церков ХВЄ Л.Ф.Оніщук та ОЦ ХВЄ П.О.Жмуром,викладачами Рівненської Духовної Семінарії Ніколаєвою Н.М. та Шкіндер Л.П.
Конференція пройшла в дружній братерській атмосфері та у присутності Святого Духа. Свідоцтва, лекції, проповіді, обмін досвідом, практичні поради для розвитку дитячого служіння, спів, участь дітей Недільної школи місцевої церкви - ось неповний перелік заходів, що відбувалися протягом трьох насичених днів конференції. Усі присутні мали чудову можливість почерпнути благословення від Господа, підкріпити духовні сили та отримати новий заряд енергії для ефективного служіння дітям.

На фото: учасники конференції.

(Понеділок, 20 серпня 2012, 12:37)
Випуск 2012

grad2012200 працівників  для церкви! Саме такій кількості випускників Рівненської Духовної Семінарії було вручено дипломи із присвоєнням певної  кваліфікації.  В останні дні весни в Рівненській Духовній Семінарії  і Академії ХВЄ відбувся випуск студентів. Свято котре зібрало  випускників духовної альма-матері  з усіх куточків України ну і звісно Рівненщини зокрема. Приміщення в котрому проходили урочистості   з нагоди випуску було переповнене, друзями та рідними людьми котрі прийшли привітати  випускників.  Гарний настрій, святкова атмосфера, море квітів ну і звісно слова наставлення і привітання  від поважних гостей, все це сприяло тому, що випуск пройшов  натхненно і благословенно.   

Власне саму програму урочистого заходу  розпочав  музичний гурт «Еммануїл» м.Рівне,  учасниками котрого є переважно в минулому випускники музичного факультету, Рівненської Семінарії. А далі слово для привітання  було надано для запрошених гостей. Зокрема до всіх присутніх , а особливо до випускників звернувся  Адріан МакБрайт, представник місії «DropInnMinistries» з Північної Ірландії, що є давнім партнером РДСіА.   Він наголосив на 7-ми важливих аспектах досягнення духовної зрілості у Христі Ісусі.  Опісля гостя з Ірландії,  до випускників  також звернулись зі словом привітання та наставлення завідувач відділу  освіти при  об’єднанні церков ХВЄ Рівненської області , Петро Васильович Музичук,  та єпископ об’єднання церков ХВЄ Рівненської області Віктор Дем’янович Боришкевич.  Ну а потім довгоочікуваний момент вручення дипломів.  200 випускників отримали дипломи, кожен згідно своєї кваліфікації: це і вчителі Недільної школи,  і регенти церковного хору,  і бакалаври місіології. 

Від імена адміністрації РДСіА, бажає всім випускникам  благословення в подальшій праці на ниві Господній.

Пресс-центр РДСіА  

 www.rdsa.rv.ua

[flickr set=72157630014655934]

(Понеділок, 30 квітня 2012, 12:36)
Ще одна сесія позаду

philipЗ 21 січня по 1 лютого відбулася навчальна сесія факультету Церковного служіння. Навчання проходило для двох груп студентів, що навчаються на програмах «Бакалавр місіології» та «Керівник молоді і християнський служитель»

Під час сесії студенти прослухали курс лекцій з наступних предметів: «Еклезіологія», та «Християнська етика», які викладали Трофімчук О.В. та Філіп В.С. відповідно.

Вчення про природу і властивості Церкви (що вивчає еклезіологія), гарно злилися із внутрішніо-етичними питанням окремо взятого християнина, а нелегкі восьмигодинні лекції доповнювалися гарячими молитвами, спілкуванням та виїздами в церкви Гощанського, Дубенського та Здолбуніського районів.

Два тижні навчальної сесії минуло, проте сподіваємось молоде покоління служителів збагатилося духовно та отримало ще одну «порцію» того, що непотрібно носити за плечима…

Прес-служба РДС

На фото: Філіп В.С.

{gallery}phili02.2013{/gallery}

(П'ятниця, 01 лютого 2013, 19:26)
Кучер О.В в РДС

kucherДух Святий... Третя особа Божества. Група керівників молоді, що навчається в РДСА на програмі факультету Церковного служіння із цікавістю слухали курс "Пневматологія", який викладав  Пастор і вчитель Олександр Володимирович  Кучер.   Група студентів із великим задоволенням слухали лекції Олександра Володимировича, адже як майбутні служителі церкви, вони повинні усвідомити, хто є духовна людина. Багато студентів поміняли свої думки та стереотипи відносно бачення якою має бути духовна людина. Група висловлює подяку Олександру Володимировичу за цікаве та змістовне навчання.

(П'ятниця, 30 березня 2012, 12:34)
женский возбудитель в аптеках

женский возбудитель в аптеках


Опубликовано: 13 сентября в 11:26 Автор: Светлана  
Ключевые теги: >купить возбуждающую жвачку в Мурманске купить возбуждающую жвачку в Серпухове купить возбуждающую жвачку в Макеевке .

женский возбудитель порно видео

купить возбуждающую жвачку в Александрии купить возбуждающую жвачку в Армавире купить возбуждающую жвачку в Дубоссарах аудио женский возбудитель купить возбуждающую жвачку в Сумах женский возбудитель silver fox
"Детонатор" - уникальная возбуждающая жвачка помогает повысить влечение, раскрепоститься в постели, при чем как мужчинам, так и девушкам! возбуждающая жвачка мега экстаз. Ваша вторая половинка постоянно говорит нет? Устали от отговорок? возбуждающая жвачка мега экстаз. Ваша вторая половинка постоянно говорит нет? Устали от отговорок?
ПРЕДЫСТОРИЯ: Мне было 32, когда я понял, что неудачный брак и пара скудных романов это все, что я взял от этой жизни в плане секса. Понятно, что девчонки на меня, прямо скажем, не вешались, и я уже было решил всецело посвятить себя порносайтам. Там все просто: красотки на любой вкус и никакого напряга, в то время как в реальной жизни мне доводилось иметь дело не с лучшим выбором девчонок, да и к тому же, как это бывает: то выстрелишь раньше времени (если долго не было секса), то вовсе никакого желания нет и никакой твердости там. Но, меня буквально спас друг, который уехал в США сразу после института. Он всегда был самый прошаренный и крутой в классе, всегда с разными девочками, — моя противоположность, но как ни странно мы дружим давно. В общем, однажды наша переписка свернула "на американских девчонок", и тут я услышал невероятное! купить возбуждающую жвачку в Набережных Челнах СЕКРЕТ, КОТОРЫЙ УЖЕ НЕ СЕКРЕТ: Весь разговор случился при обсуждении фотки с очередной вечеринки, которую мой друг (я его пометил) прислал заценить. Утверждает, что для меня и снимали :))) возбуждающая жевательная резинка chicza Я, естественно, сразу спросил что за телки? По вызову? Оказалось, что пара подруг, а остальные из офиса - коллеги по работе :) Тут то я и спросил: "КАК УДАЕТСЯ ОБЫЧНЫХ БАБ РАСКРУЧИВАТЬ НА ГРУППОВУХУ И ЗАСВЕТЫ НА КАМЕРУ???"
Возбуждающая жвачка Sex Love действует комплексно. Данный состав подобран таким образом, чтобы женщина, пожевав жвачку, очень легко возбуждалась. Узнать подробнее о позиции "Возбуждающая жвачка для женщин Climax Gum". Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы. Детонатор — лучшая возбуждающая жвачка! Секс уверенно занимает одно из главных окошек в нашей жизни.
самый хороший женский возбудитель отзывы купить возбуждающую жвачку в Жаркенте возбуждающая жвачка правда ли купить возбуждающую жвачку в Кахуле купить возбуждающую жвачку в киеве
Перейти на Официальный сайт Возбуждающая жвачка MegaExtaz
купить возбуждающую жвачку в Петропавловске


 

Добавить комментарий


Потвердить

Website URL: http://goo.gl/4qGCuw

Відділ освіти церкви ХВЄ

voznukВознюк Віктор Володимирович

Керівник відділу освіти союзу ХВЄП в Україні

 

Соціальні канали

Наш аудіоподкаст