Новини
Початок навчального року.

startyear20123-го вересня в Рівненській Духовній Семінарії ХВЄ, урочисто і благословенно був розпочатий новий навчальний рік. В конференц залі Семінарії на урочистості зібралися студенти, викладачі та запрошені гості. Як годиться для християн, зуст

річ було розпочато з молитви благословення і cпіву святкового псалму у виконанні студентів 2-го курсу, що навчаються на програмі «Регент церковного хору »
З привітальним словом до студентів звернулися декан факультету Музичного служіння Борис Свістюла, академічний декан Семінарії Олександр Трофімчук, та Олександр Третяк, ректор Рівненської Семінарії . Заключним словом наставлення поділився запрошений гість свята, Анатолій Яковець, заступник єпископа ХВЄ Рівненщини. Зокрема він наголосив, що сучасному поколінню потрібно цінувати часом даним від Господа,і використовувати його для реалізації своїх на ниві Господній. В завершенні своєї промови Анатолій Георгійович звершив молитву благословення за викладачів, студентів та керівництво Семінарії.

(Понеділок, 03 вересня 2012, 12:38)
Конференція в Мінську

misk16-18 серпня 2012 року в приміщенні церкви «Благодать», що у Мінську, пройшла 19 конференція дитячих служителів церков ХВЄ СНД. Девізом конференції стали слова апостола Павла, звернені до молодого служителя Тимофія «Проповідуй Слово, будь пильний у всьому, сповняй свою службу.» (2Тим.4:2-5)

Учасниками з’їзду стали 126 делегатів із Білорусії, Росії та України. Зокрема, представниками дитячого служіння з України були 11 делегатів на чолі із заввідділом дитячого служіння церков ХВЄ Л.Ф.Оніщук та ОЦ ХВЄ П.О.Жмуром,викладачами Рівненської Духовної Семінарії Ніколаєвою Н.М. та Шкіндер Л.П.
Конференція пройшла в дружній братерській атмосфері та у присутності Святого Духа. Свідоцтва, лекції, проповіді, обмін досвідом, практичні поради для розвитку дитячого служіння, спів, участь дітей Недільної школи місцевої церкви - ось неповний перелік заходів, що відбувалися протягом трьох насичених днів конференції. Усі присутні мали чудову можливість почерпнути благословення від Господа, підкріпити духовні сили та отримати новий заряд енергії для ефективного служіння дітям.

На фото: учасники конференції.

(Понеділок, 20 серпня 2012, 12:37)
Випуск 2012

grad2012200 працівників  для церкви! Саме такій кількості випускників Рівненської Духовної Семінарії було вручено дипломи із присвоєнням певної  кваліфікації.  В останні дні весни в Рівненській Духовній Семінарії  і Академії ХВЄ відбувся випуск студентів. Свято котре зібрало  випускників духовної альма-матері  з усіх куточків України ну і звісно Рівненщини зокрема. Приміщення в котрому проходили урочистості   з нагоди випуску було переповнене, друзями та рідними людьми котрі прийшли привітати  випускників.  Гарний настрій, святкова атмосфера, море квітів ну і звісно слова наставлення і привітання  від поважних гостей, все це сприяло тому, що випуск пройшов  натхненно і благословенно.   

Власне саму програму урочистого заходу  розпочав  музичний гурт «Еммануїл» м.Рівне,  учасниками котрого є переважно в минулому випускники музичного факультету, Рівненської Семінарії. А далі слово для привітання  було надано для запрошених гостей. Зокрема до всіх присутніх , а особливо до випускників звернувся  Адріан МакБрайт, представник місії «DropInnMinistries» з Північної Ірландії, що є давнім партнером РДСіА.   Він наголосив на 7-ми важливих аспектах досягнення духовної зрілості у Христі Ісусі.  Опісля гостя з Ірландії,  до випускників  також звернулись зі словом привітання та наставлення завідувач відділу  освіти при  об’єднанні церков ХВЄ Рівненської області , Петро Васильович Музичук,  та єпископ об’єднання церков ХВЄ Рівненської області Віктор Дем’янович Боришкевич.  Ну а потім довгоочікуваний момент вручення дипломів.  200 випускників отримали дипломи, кожен згідно своєї кваліфікації: це і вчителі Недільної школи,  і регенти церковного хору,  і бакалаври місіології. 

Від імена адміністрації РДСіА, бажає всім випускникам  благословення в подальшій праці на ниві Господній.

Пресс-центр РДСіА  

 www.rdsa.rv.ua

[flickr set=72157630014655934]

(Понеділок, 30 квітня 2012, 12:36)
Ще одна сесія позаду

philipЗ 21 січня по 1 лютого відбулася навчальна сесія факультету Церковного служіння. Навчання проходило для двох груп студентів, що навчаються на програмах «Бакалавр місіології» та «Керівник молоді і християнський служитель»

Під час сесії студенти прослухали курс лекцій з наступних предметів: «Еклезіологія», та «Християнська етика», які викладали Трофімчук О.В. та Філіп В.С. відповідно.

Вчення про природу і властивості Церкви (що вивчає еклезіологія), гарно злилися із внутрішніо-етичними питанням окремо взятого християнина, а нелегкі восьмигодинні лекції доповнювалися гарячими молитвами, спілкуванням та виїздами в церкви Гощанського, Дубенського та Здолбуніського районів.

Два тижні навчальної сесії минуло, проте сподіваємось молоде покоління служителів збагатилося духовно та отримало ще одну «порцію» того, що непотрібно носити за плечима…

Прес-служба РДС

На фото: Філіп В.С.

{gallery}phili02.2013{/gallery}

(П'ятниця, 01 лютого 2013, 19:26)
Кучер О.В в РДС

kucherДух Святий... Третя особа Божества. Група керівників молоді, що навчається в РДСА на програмі факультету Церковного служіння із цікавістю слухали курс "Пневматологія", який викладав  Пастор і вчитель Олександр Володимирович  Кучер.   Група студентів із великим задоволенням слухали лекції Олександра Володимировича, адже як майбутні служителі церкви, вони повинні усвідомити, хто є духовна людина. Багато студентів поміняли свої думки та стереотипи відносно бачення якою має бути духовна людина. Група висловлює подяку Олександру Володимировичу за цікаве та змістовне навчання.

(П'ятниця, 30 березня 2012, 12:34)
купить акулий жир в украине

купить акулий жир в украине


Опубликовано: 1 апреля в 20:26 Автор: Светлана  
Ключевые теги: >мазь акулий хрящ купить киев Крем Акулий жир Восстанавливает суставы и ткани маски акулий жир купить .

мазь акулий хрящ купить киев

Крем Акулий жир Восстанавливает суставы и ткани Крем Акулий жир Стимулирует выработку гиалуроновой кислоты акулий жир супер гель для суставов акулий жир чистотел заказать мазь от геморроя на основе акульего жира крем снадобье акулий жир
В нашем интернет магазине можете купить Галлерия меллонелла Шампунь «Биокомплекс – Акулий хрящ» с вытяжкой из акульего хряща для в капсулы троксевазин инструкция - Зеленый Артрит, ревматоидный артрит, акулий хрящ мазь Акулья мазь Как Опубликовано : 05.03.2014, 18:51. 30 апр 2015 Крем для тела "Акулий жир и акулий хрящ" восстанавливающий 75мл. фасовка (№). Все. Инструкция по применению. 0.00 руб.
Диагностирован артрит – не спешите ложиться под нож! Моя история полного избавления от воспаления суставов на ногах за полгода! Немного предисловия. Мне 58 лет, и последние 20 лет у меня увеличены коленные суставы, поскольку я страдаю ревматоидным артритом. Кому не понятно – это воспаление суставов. Раньше было как-то терпимо, но в последнее время стало больно ходить, особенно отдавало в правое колено, любая физическая активность – ходьба до работы и на работе, работа на огороде, даже перемещение по квартире стали проблемой. Была у ортопеда. Он сделал какой-то безумно болючий массаж, я просто кричала от боли, не смогла терпеть и в итоге даже не доделала сеанс. И от еще 10 сеансов, естественно, отказалась. Тогда он сказал: только операция. Операция – категорически НЕТ. По состоянию здоровья нет (у меня диабет), очень плохо все заживает. Пробовала все, все рецепты народной медицины, от натирания чесноком, ванночек для ног и гимнастики до прикладывания мочи. Не скажу, что что-то особенно помогло. Выход нашелся неожиданно мазь на основе акульего Подруга дочери посоветовала мне купить крем "Акулий Жир", так как у нее мама пользуется и очень довольна. Проблема стояла остро, поэтому не задумываясь заказала сразу две упаковки, и как пришла посылка, сразу же намазала кремом свои колени. Пару слов о креме. Он используется при разрушении суставов. Глюкозамин и хондроитин, которые есть в креме, особо полезны для лечения. Крем снижает боль в коленях, хрящах, восстанавливает опорно-двигательный аппарат. Его нужно мазать при остеоартрозе, остеохондрозе, артрите, радикулите и прочих заболеваниях ОДП. Сначала я мазала его через день, потом стала мазать постоянно, по несколько раз в день, и обязательно на ночь. Хотя в инструкции написано, что эффект есть уже после 2-х дней применения. Буквально через неделю у меня перестали болеть коленные суставы ВООБЩЕ. Не передать, какие я тогда испытала наслаждение и радость. Также за 7-10 дней прошла краснота в области суставов, спала отечность. Я снова смогла ходить без хромоты – и опять порадовалась. Через месяц Мажу кремом колени 3 раза в день уже в течение месяца. Шишки на коленях уменьшились почти вдвое, я даже могла бегать и заниматься физическими упражнениями, чтобы разрабатывать суставы. В общем, стало намного лучше, и я заново вернулась к полноценной жизни. Где покупала Возможно, вас мучает та же проблема. Я действительно смогла совладать со своими больными коленями, поэтому появился этот блог. Если вам нужны «пароли и явки»
Крем для ног Акулий жир с конским каштаном и корой ивы цена 110000.00 бел. руб, купить в Минске. Подробная информация о товаре и поставщике. 7 май 2015 Акулий жир лечение гепатита. Также фиксируйте свою диету и реакцию на нее. Гостям также предлагают попробовать кровь змеи лекарств · Фотогалерея · Контакты · Skip to content. Понедельник, 13 Апр 2015. Акулий хрящ капс. №50Акутол Стоп спрей 60мл. Акулий хрящ крем 150г.
акулий жир для чистки сосудов акулий жир крем купить акулий жир таблетки акулий жир усиленный акулий жир для лица отзывы
Официальный сайт Акулий жир от боли в суставах Shark Oil
Купить Крем Акулий жир в Ноябрьске


 

Для коментирования необходимо авторизироваться

Website URL: http://goo.gl/njxY76

Відділ освіти церкви ХВЄ

voznukВознюк Віктор Володимирович

Керівник відділу освіти союзу ХВЄП в Україні

 

Соціальні канали

Наш аудіоподкаст