Новини
Початок навчального року.

startyear20123-го вересня в Рівненській Духовній Семінарії ХВЄ, урочисто і благословенно був розпочатий новий навчальний рік. В конференц залі Семінарії на урочистості зібралися студенти, викладачі та запрошені гості. Як годиться для християн, зуст

річ було розпочато з молитви благословення і cпіву святкового псалму у виконанні студентів 2-го курсу, що навчаються на програмі «Регент церковного хору »
З привітальним словом до студентів звернулися декан факультету Музичного служіння Борис Свістюла, академічний декан Семінарії Олександр Трофімчук, та Олександр Третяк, ректор Рівненської Семінарії . Заключним словом наставлення поділився запрошений гість свята, Анатолій Яковець, заступник єпископа ХВЄ Рівненщини. Зокрема він наголосив, що сучасному поколінню потрібно цінувати часом даним від Господа,і використовувати його для реалізації своїх на ниві Господній. В завершенні своєї промови Анатолій Георгійович звершив молитву благословення за викладачів, студентів та керівництво Семінарії.

(Понеділок, 03 вересня 2012, 12:38)
Конференція в Мінську

misk16-18 серпня 2012 року в приміщенні церкви «Благодать», що у Мінську, пройшла 19 конференція дитячих служителів церков ХВЄ СНД. Девізом конференції стали слова апостола Павла, звернені до молодого служителя Тимофія «Проповідуй Слово, будь пильний у всьому, сповняй свою службу.» (2Тим.4:2-5)

Учасниками з’їзду стали 126 делегатів із Білорусії, Росії та України. Зокрема, представниками дитячого служіння з України були 11 делегатів на чолі із заввідділом дитячого служіння церков ХВЄ Л.Ф.Оніщук та ОЦ ХВЄ П.О.Жмуром,викладачами Рівненської Духовної Семінарії Ніколаєвою Н.М. та Шкіндер Л.П.
Конференція пройшла в дружній братерській атмосфері та у присутності Святого Духа. Свідоцтва, лекції, проповіді, обмін досвідом, практичні поради для розвитку дитячого служіння, спів, участь дітей Недільної школи місцевої церкви - ось неповний перелік заходів, що відбувалися протягом трьох насичених днів конференції. Усі присутні мали чудову можливість почерпнути благословення від Господа, підкріпити духовні сили та отримати новий заряд енергії для ефективного служіння дітям.

На фото: учасники конференції.

(Понеділок, 20 серпня 2012, 12:37)
Випуск 2012

grad2012200 працівників  для церкви! Саме такій кількості випускників Рівненської Духовної Семінарії було вручено дипломи із присвоєнням певної  кваліфікації.  В останні дні весни в Рівненській Духовній Семінарії  і Академії ХВЄ відбувся випуск студентів. Свято котре зібрало  випускників духовної альма-матері  з усіх куточків України ну і звісно Рівненщини зокрема. Приміщення в котрому проходили урочистості   з нагоди випуску було переповнене, друзями та рідними людьми котрі прийшли привітати  випускників.  Гарний настрій, святкова атмосфера, море квітів ну і звісно слова наставлення і привітання  від поважних гостей, все це сприяло тому, що випуск пройшов  натхненно і благословенно.   

Власне саму програму урочистого заходу  розпочав  музичний гурт «Еммануїл» м.Рівне,  учасниками котрого є переважно в минулому випускники музичного факультету, Рівненської Семінарії. А далі слово для привітання  було надано для запрошених гостей. Зокрема до всіх присутніх , а особливо до випускників звернувся  Адріан МакБрайт, представник місії «DropInnMinistries» з Північної Ірландії, що є давнім партнером РДСіА.   Він наголосив на 7-ми важливих аспектах досягнення духовної зрілості у Христі Ісусі.  Опісля гостя з Ірландії,  до випускників  також звернулись зі словом привітання та наставлення завідувач відділу  освіти при  об’єднанні церков ХВЄ Рівненської області , Петро Васильович Музичук,  та єпископ об’єднання церков ХВЄ Рівненської області Віктор Дем’янович Боришкевич.  Ну а потім довгоочікуваний момент вручення дипломів.  200 випускників отримали дипломи, кожен згідно своєї кваліфікації: це і вчителі Недільної школи,  і регенти церковного хору,  і бакалаври місіології. 

Від імена адміністрації РДСіА, бажає всім випускникам  благословення в подальшій праці на ниві Господній.

Пресс-центр РДСіА  

 www.rdsa.rv.ua

[flickr set=72157630014655934]

(Понеділок, 30 квітня 2012, 12:36)
Ще одна сесія позаду

philipЗ 21 січня по 1 лютого відбулася навчальна сесія факультету Церковного служіння. Навчання проходило для двох груп студентів, що навчаються на програмах «Бакалавр місіології» та «Керівник молоді і християнський служитель»

Під час сесії студенти прослухали курс лекцій з наступних предметів: «Еклезіологія», та «Християнська етика», які викладали Трофімчук О.В. та Філіп В.С. відповідно.

Вчення про природу і властивості Церкви (що вивчає еклезіологія), гарно злилися із внутрішніо-етичними питанням окремо взятого християнина, а нелегкі восьмигодинні лекції доповнювалися гарячими молитвами, спілкуванням та виїздами в церкви Гощанського, Дубенського та Здолбуніського районів.

Два тижні навчальної сесії минуло, проте сподіваємось молоде покоління служителів збагатилося духовно та отримало ще одну «порцію» того, що непотрібно носити за плечима…

Прес-служба РДС

На фото: Філіп В.С.

{gallery}phili02.2013{/gallery}

(П'ятниця, 01 лютого 2013, 19:26)
Кучер О.В в РДС

kucherДух Святий... Третя особа Божества. Група керівників молоді, що навчається в РДСА на програмі факультету Церковного служіння із цікавістю слухали курс "Пневматологія", який викладав  Пастор і вчитель Олександр Володимирович  Кучер.   Група студентів із великим задоволенням слухали лекції Олександра Володимировича, адже як майбутні служителі церкви, вони повинні усвідомити, хто є духовна людина. Багато студентів поміняли свої думки та стереотипи відносно бачення якою має бути духовна людина. Група висловлює подяку Олександру Володимировичу за цікаве та змістовне навчання.

(П'ятниця, 30 березня 2012, 12:34)
средство для роста волос финляндия

средство для роста волос финляндия


Добавлено: 21 января в 18:26 Автор: Валерия  
Ключевые теги: >спрей для волос hair megaspray кто пользовался спрей для роста волос shevelux цена спрей для волос ультра хаир систем .

спрей для роста волос своими руками отзывы

Купить спрей для волос Hair MegaSpray в Ярославле Спрей для волос Hair MegaSpray При любых формах потери волос средство для быстрого роста волос в аптеке спрей для волос шелк средство для роста волос ревалид отзывы эффективное средство для роста волос
Купить маска-спрей для волос Uniq One All In One Hair Treatment (Юник Ван) со скидкой в интернет магазине. Маска-спрей для волос Uniq One All In One Hair Treatment отзывы. Акции, подарки. Бесплатная доставка по Украине! Для волос » Спреи для ухода. Сортировать по: названиюценепопулярности. 210 руб. Заказать. Белита Professional Hair Care СПРЕЙ-УКРЕПЛЕНИЕ луковиц волос несмываемый. Лечебный спрей для волос HAIR MEGASPRAY – настоящее открытие! Его натуральные компоненты прелестно справляются с хрупкими и испорченными волосами.
Трансплантация волос больше не эффективна Трихологи страны пребывают в шоке! С каждым днем количество пациентов уменьшается с бешеной скоростью. Неужели в трансплантации волос люди больше не нуждаются? Потеря волос — это тяжелое испытание для мужчин, жидкие, редкие волосы, едва прикрывающие кожу головы — повод для комплексов, мучений перед зеркалом в попытках как-то скрыть этот дефект. Причины облысения могу быть всевозможными: генетические, после стрессовые, после приема сильнейших антибиотиков или иных медицинских препаратов, нарушения эндокринной системы, а также жалуются на проплешины курильщики со стажем. В 2014 году группа лучших исследователей трихологов и дерматологов разработали уникальное средство для восстановления луковиц волос. И только в этом году на рынок вышел новый продукт - спрей, который помогает преобразить внешний вид. "Hair Megaspray" - это инновационное средство, состоящее из специальных компонентов, которые помогают волосам восстановится. Купить спрей для волос Hair MegaSpray в Магнитогорске Вот компоненты, которые входят в состав: 1. Репейное масло (укрепляет корни волос и устраняет перхоть) 2. Аргановое масло (активизирует рост волос и защищает от УФ лучей) 3. Витамин Е (снимает воспаления и зуд кожи головы, отвечет за восстановление волос) 4. Витамин А (предотвращает выпадение волос и питает корни) 5. Масла кокосовое и авокадо (останавливают выпадение волос) 6. Экстракты корней аира, лопуха, шалфея и дуба черешчатого (улучшают циркуляцию крови и снимают воспаление) 7. Масло корицы и органический экстракт перца чили (заставляют «проснуться» спящие луковицы волоса и останавливают потерю пигментации волоса) 8. Экстракты ромашки аптечной и крапивы (Успокаивают кожу головы и улучшают кровообращение волосяных луковиц) В центре испытаний и сертификации, а также в косметологии были проведены клинические исследования, которые доказали эффективность спрея для волос. У 97% испытуемых данный препарат, прекратилось омертвление волосяных луковиц, возобновился рост волос, укрепилась структура волос и корней, волосы приобрели здоровый и ухоженный вид.
Можно использовать глянцевый спрей (или спрей-блеск): благодаря присутствию в нем тонких силиконовых масел на волосах появляются световые рефлексы, но такой спрей не придает стойкости прическе. Опрыскав спреем волосы, нужно тут же Предназначен комплекс Maxi-Hair для улучшения состояния кожи, волос и ногтей. В Сети полно отзывов, как волосы после этих витаминов заколосились, а ногтями стало можно забивать гвозди. Спрей для увлажнения волос: всё дело в составе. Полноценное увлажнение волос – залог их здоровья. В жаркое время года волосы подвергаются мощной атаке солнечных лучей
виши неоженик средство для возобновления роста волос Купить спрей для волос Hair MegaSpray в Калининграде спрей активатор роста волос средства для роста волос у ребенка спрей для стимуляции роста волос kerastase specifique stimuliste
Официальный сайт Спрей для волос Hair MegaSpray
средство для роста волос медикомед 

Добавить комментарий


Потвердить

Website URL: http://goo.gl/Ro1MSh

Відділ освіти церкви ХВЄ

voznukВознюк Віктор Володимирович

Керівник відділу освіти союзу ХВЄП в Україні

 

Соціальні канали

Наш аудіоподкаст