Новини
Початок навчального року.

startyear20123-го вересня в Рівненській Духовній Семінарії ХВЄ, урочисто і благословенно був розпочатий новий навчальний рік. В конференц залі Семінарії на урочистості зібралися студенти, викладачі та запрошені гості. Як годиться для християн, зуст

річ було розпочато з молитви благословення і cпіву святкового псалму у виконанні студентів 2-го курсу, що навчаються на програмі «Регент церковного хору »
З привітальним словом до студентів звернулися декан факультету Музичного служіння Борис Свістюла, академічний декан Семінарії Олександр Трофімчук, та Олександр Третяк, ректор Рівненської Семінарії . Заключним словом наставлення поділився запрошений гість свята, Анатолій Яковець, заступник єпископа ХВЄ Рівненщини. Зокрема він наголосив, що сучасному поколінню потрібно цінувати часом даним від Господа,і використовувати його для реалізації своїх на ниві Господній. В завершенні своєї промови Анатолій Георгійович звершив молитву благословення за викладачів, студентів та керівництво Семінарії.

(Понеділок, 03 вересня 2012, 12:38)
Конференція в Мінську

misk16-18 серпня 2012 року в приміщенні церкви «Благодать», що у Мінську, пройшла 19 конференція дитячих служителів церков ХВЄ СНД. Девізом конференції стали слова апостола Павла, звернені до молодого служителя Тимофія «Проповідуй Слово, будь пильний у всьому, сповняй свою службу.» (2Тим.4:2-5)

Учасниками з’їзду стали 126 делегатів із Білорусії, Росії та України. Зокрема, представниками дитячого служіння з України були 11 делегатів на чолі із заввідділом дитячого служіння церков ХВЄ Л.Ф.Оніщук та ОЦ ХВЄ П.О.Жмуром,викладачами Рівненської Духовної Семінарії Ніколаєвою Н.М. та Шкіндер Л.П.
Конференція пройшла в дружній братерській атмосфері та у присутності Святого Духа. Свідоцтва, лекції, проповіді, обмін досвідом, практичні поради для розвитку дитячого служіння, спів, участь дітей Недільної школи місцевої церкви - ось неповний перелік заходів, що відбувалися протягом трьох насичених днів конференції. Усі присутні мали чудову можливість почерпнути благословення від Господа, підкріпити духовні сили та отримати новий заряд енергії для ефективного служіння дітям.

На фото: учасники конференції.

(Понеділок, 20 серпня 2012, 12:37)
Випуск 2012

grad2012200 працівників  для церкви! Саме такій кількості випускників Рівненської Духовної Семінарії було вручено дипломи із присвоєнням певної  кваліфікації.  В останні дні весни в Рівненській Духовній Семінарії  і Академії ХВЄ відбувся випуск студентів. Свято котре зібрало  випускників духовної альма-матері  з усіх куточків України ну і звісно Рівненщини зокрема. Приміщення в котрому проходили урочистості   з нагоди випуску було переповнене, друзями та рідними людьми котрі прийшли привітати  випускників.  Гарний настрій, святкова атмосфера, море квітів ну і звісно слова наставлення і привітання  від поважних гостей, все це сприяло тому, що випуск пройшов  натхненно і благословенно.   

Власне саму програму урочистого заходу  розпочав  музичний гурт «Еммануїл» м.Рівне,  учасниками котрого є переважно в минулому випускники музичного факультету, Рівненської Семінарії. А далі слово для привітання  було надано для запрошених гостей. Зокрема до всіх присутніх , а особливо до випускників звернувся  Адріан МакБрайт, представник місії «DropInnMinistries» з Північної Ірландії, що є давнім партнером РДСіА.   Він наголосив на 7-ми важливих аспектах досягнення духовної зрілості у Христі Ісусі.  Опісля гостя з Ірландії,  до випускників  також звернулись зі словом привітання та наставлення завідувач відділу  освіти при  об’єднанні церков ХВЄ Рівненської області , Петро Васильович Музичук,  та єпископ об’єднання церков ХВЄ Рівненської області Віктор Дем’янович Боришкевич.  Ну а потім довгоочікуваний момент вручення дипломів.  200 випускників отримали дипломи, кожен згідно своєї кваліфікації: це і вчителі Недільної школи,  і регенти церковного хору,  і бакалаври місіології. 

Від імена адміністрації РДСіА, бажає всім випускникам  благословення в подальшій праці на ниві Господній.

Пресс-центр РДСіА  

 www.rdsa.rv.ua

[flickr set=72157630014655934]

(Понеділок, 30 квітня 2012, 12:36)
Ще одна сесія позаду

philipЗ 21 січня по 1 лютого відбулася навчальна сесія факультету Церковного служіння. Навчання проходило для двох груп студентів, що навчаються на програмах «Бакалавр місіології» та «Керівник молоді і християнський служитель»

Під час сесії студенти прослухали курс лекцій з наступних предметів: «Еклезіологія», та «Християнська етика», які викладали Трофімчук О.В. та Філіп В.С. відповідно.

Вчення про природу і властивості Церкви (що вивчає еклезіологія), гарно злилися із внутрішніо-етичними питанням окремо взятого християнина, а нелегкі восьмигодинні лекції доповнювалися гарячими молитвами, спілкуванням та виїздами в церкви Гощанського, Дубенського та Здолбуніського районів.

Два тижні навчальної сесії минуло, проте сподіваємось молоде покоління служителів збагатилося духовно та отримало ще одну «порцію» того, що непотрібно носити за плечима…

Прес-служба РДС

На фото: Філіп В.С.

{gallery}phili02.2013{/gallery}

(П'ятниця, 01 лютого 2013, 19:26)
Кучер О.В в РДС

kucherДух Святий... Третя особа Божества. Група керівників молоді, що навчається в РДСА на програмі факультету Церковного служіння із цікавістю слухали курс "Пневматологія", який викладав  Пастор і вчитель Олександр Володимирович  Кучер.   Група студентів із великим задоволенням слухали лекції Олександра Володимировича, адже як майбутні служителі церкви, вони повинні усвідомити, хто є духовна людина. Багато студентів поміняли свої думки та стереотипи відносно бачення якою має бути духовна людина. Група висловлює подяку Олександру Володимировичу за цікаве та змістовне навчання.

(П'ятниця, 30 березня 2012, 12:34)
средство для роста волос миноксидил отзывы

средство для роста волос миноксидил отзывы


Опубликовано: 3 января в 14:11 Автор: Валерия  
Ключевые теги: >спрей для роста волос селенцин отзывы средство для роста волос миноксидил отзывы аллотон спрей для роста волос отзывы .

средство для роста волос alerana отзывы

средство для роста волос эксидерм спрей для роста волос shevelux со стемоксидином отзывы средство для роста волос таблетки средства для роста волос фото до и после спрей для роста волос из тайланда Купить спрей для волос Hair MegaSpray в Тамбове
Успех, Красота и Здоровье с NSP от Андрея Кобыляева. Спрей для волос (Flexible Finish Hair Spray). Этот спрей для волос превосходной фиксации обеспечивает длительную сохранность причесок волос любого типа. Как отрастить волосы 4 (спреи-органик для волос). Похожие видео. > 12:59. Оживляем сухие и поврежденные волосы / Hair mask. Ключевые слова: спрей,для,волос,Hair ,Megaspray,мегаспрей,чудо,спрей,улучшение,роста,волос,для,ломких,лечения,любого ,типа,волос. Описание: Спрей Hair Megaspray - и вы забудите что такое ломкие волосы.
Густые и шелковистые — я решила проблему выпадения волос всего за 1 неделю! Волосы полностью восстановились за 2 месяца Купить спрей для волос Hair MegaSpray в Таразе личный микроблог Здравствуйте, дорогие! Хочу поделиться с вами своим решением щекотливой проблемы выпадения волос. Проблемы очень серьезной, по крайней мере, для меня. Никогда бы не подумала, что меня коснется эта беда, тем более в возрасте 29 лет. Это просто КАТАСТРОФА! И ведь выпадать начали не в один день, а планомерно — я изо дня в день наблюдала за тем, как волосы покидают мою голову: во время расчесывания, мытья, даже во время сна. И если раньше можно было их просто начесом прикрыть, то однажды наступил момент, когда в самом центре красовалась самая настоящая ЛЫСИНА. Смотрите сами, вот что было у меня на голове примерно 2 месяца назад (может быть, чуть больше): Для женщины это действительно проблема Если мужчины в этой ситуации могут просто подстричься «под ноль» и стать при этом еще мужественнее, то для нас такой способ не подходит — мы уж точно женственнее не станем. Может быть, я преувеличиваю, но волосы, красивые, длинные и густые — это как раз то, что делает женщину женщиной. А потерять в себе женщину — значит, потерять все. Вы ведь меня понимаете? Дошло даже до того, что я взяла отпуск за свой счет, потому что мне было стыдно смотреть коллегам в глаза. Мне 29 лет, но в тот момент я чувствовала себя самым закомплексованным в мире подростком. И муж… Говорил, что все в порядке, что любит меня любую, но я-то чувствовала, как он отдаляется. За все то время я прошла все круги ада. Буквально земля из-под ног уходила, и казалось, что жизнь закончилась. Чего я только не перепробовала
Macadamia Hair. Жидкий шелк. Репейная серия. Спрей для волос «Восстановление и защита». описание. акционные предложения. Спрей для волос HAIR MEGASPRAY – это исключительно ценная разработка, прошедшая все необходимые лабораторные тесты и испытания. посоветуйте какой хороший спрей для объёма волос есть? и личного опыта и где купить. и сколько стоит заодно. и скажите они точно работают? я в первый раз купить собираюсь.
есть ли средство для быстрого роста волос средство для роста волос израиль средство для роста волос hair regrowth Спрей для волос Hair MegaSpray Эффект густых струящихся волос Купить спрей для волос Hair MegaSpray в Новочеркасске
Официальный сайт Спрей для волос Hair MegaSpray
средство для роста волос alerana 

Добавить комментарий


Потвердить

средства для роста волос в тайланде Спрей для волос Hair MegaSpray активизируют рост Спрей для волос Hair MegaSpray Результат сильные икрепкие волосы без залысин Купить спрей для волос Hair MegaSpray в Кульсарах средство для роста волос для женщин средство для роста волос и ресниц спрей для роста волос рецепты бабушки агафьи отзывы Спрей для волос Hair MegaSpray Снимает воспаления и зуд кожи головы средство для роста волос которое можно купить в аптеке спрей протеины для волос активатор роста

Website URL: http://goo.gl/Ro1MSh

Відділ освіти церкви ХВЄ

voznukВознюк Віктор Володимирович

Керівник відділу освіти союзу ХВЄП в Україні

 

Соціальні канали

Наш аудіоподкаст